NAJPIęKNIEJSZE UCZESTNICZKI PROGRAMU TVP. WIDZOWIE NIE MOGLI UWIERZYć, żE TAKIE PIęKNOśCI SZUKAJą MIłOśCI!

Fenomen programu „Rolnik szuka żony"

„Rolnik szuka żony" to prawdziwy fenomen. Program, który emitowany jest od maja 2014 roku, podbił serca widzów Telewizji Polskiej, którzy z wypiekami na twarzy śledzą każdą kolejną edycję i obserwują poczynania rolników oraz rolniczek poszukujących miłości.

Do tej pory na antenie TVP zobaczyć mogliśmy aż dziewięć edycji popularnego show. Od czasu emisji pierwszego odcinka bardzo zmieniła się zarówno Polska, jak i uczestnicy zgłaszający się do show. Nic dziwnego, bowiem teraz rolnicy są już świadomi tego, z czym wiąże się udział w tak popularnym programie, a do tego można odnieść wrażenie, że od pewnego czasu produkcja programu zdecydowanie stawia na młodych rolników, którzy prawdziwe dorosłe życie mają jeszcze przed sobą.

Ciężarna Roksana trafiła do szpitala! Znany jest jej stan zdrowiaZobacz więcej

Piękności z „Rolnik szuka żony"

Przez te wszystkie lata przez program „Rolnik szuka żony" przewinęła się ogromna liczba ludzi, która dodatkowo z roku na rok się powiększa. Wielkie emocje wśród widzów zawsze budzą panie, szczególnie te najbardziej atrakcyjne. Widzowie show często przecierają oczy ze zdziwienia i nie mogą uwierzyć, że tak piękne kobiety poszukują miłości w telewizji. Doskonale przekonała się o tym Kamila Boś z 8. edycji programu, którą wręcz oskarżano o... chęć promocji za pośrednictwem programu. No cóż, czasem widzom trudno dogodzić i zawsze znajdą jakieś ale...

Najpiękniejsze uczestniczki „Rolnik szuka żony"

Przyjrzeliśmy się wszystkim uczestniczkom programu „Rolnik szuka żony". Na przestrzeni dziewięciu sezonów przez program przewinęły się prawdziwe piękności! Widzowie na długo zapamiętali takie panie, jak m.in.:

Kto jeszcze znalazł się w naszym rankingu? Sprawdźcie!

W naszej galerii znajdziecie zestawienie najpiękniejszych uczestniczek wszystkich edycji „Rolnik szuka żony"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

2023-03-17T00:26:47Z dg43tfdfdgfd