POWALIłA NA KOLANA TRENERóW! TAK POTężNEGO GłOSU DAWNO NIE SłYSZELI!

„The Voice Kids 6” odcinek 7. i 8. - co się wydarzyło?

Tym razem Przesłuchania w ciemno dotyczyły dzieciaków z Małopolski oraz z Górnego Śląska. Odcinek rozpoczął się od występu 9-letniej Hani Sitko, miłośniczki rock'a. Dziewczynka wykonała utwór Znak Ewy Farnej. Po udanym występie dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego!. Kolejno na scenie stanął 12-letni Tobiasz Olszewski. Chłopiec zaśpiewał utwór Rude zespołu Magic!, sprawiając, że odwróciła się i Cleo, i Dawid! Dołączył do drużyny Cleo. Po Tobiaszu na scenie stanęła 13-letnia Julia Dąbrowska, która wykonała utwór Bam Bam Camili Cabello i dołączyła do zespołu Tomsona i Barona.

Kolejną uczestniczką była 13-letnia Gabrysia, która Trenerom zaśpiewała Napad na serce Viki Gabor. Niestety - nie udało jej się porwać ani Cleo, ani Dawida Kwiatkowskiego, ani Tomsona i Barona. Po niej na scenie stanęła się 10-letnia Oliwia Kołbuk, która zaśpiewała Jeszcze Się Tam Żagiel Bieli Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego!

Cleo nie mogła przestać płakać! Kolejne talenty w Przesłuchaniach w ciemno!Zobacz więcej

Następnie na scenie stanął Tercet Madam, czyli Hania, Maja i Marysia, które zaśpiewały na trzy głosy utwór Arethy Franklin I Say A Little Prayer*. Dziewczyny zrobiły wszystkie tak świetne wrażenie, że nie sposób ich było rozłączyć. Wszystkie dołączyły do drużyny Tomsona i Barona!

Druga część Przesłuchań w ciemno, tym razem na Śląsku, rozpoczęła się od występu młodziutkiej Zosi Sławińskiej, która zaśpiewała utwór Dimension.

Po niej na scenie pojawił się Filip Robak, który wykonał piosenkę Permission to Dance BTS. Zrobił to tak brawurowo, że wszystkie fotele Trenerów się odwróciły! Finalnie zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Po nim na scenie pojawiła się Gosia, która zaśpiewała... Bez Ciebie Dawida Kwiatkowskiego! Niestety, nie porwała ona Trenerów, ale na pocieszenie zaśpiewał z nią jego fragment swojego utworu.

Po niej na scenie stanęła 12-letnia Emilia Franica, która zaśpiewała utwór When Youre Gone Chords Shawna Mendesa i dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Kolejna była Aurelia Radecka, która pierwszy raz w programie pojawiła się już cztery lata temu, w 2. edycji i ponownie spróbowała swoich sił. Wykonała piosenkę Save Your Tears The Weeknd. Dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Następny był 11-letni Karol, który zaśpiewał utwór Krzysztofa Krawczyka Ostatni raz zatańczysz ze mną. Miłośnik pociągów niestety nie przeszedł dalej.

Po niej stanęła na scenie Kinga Kipigroch, która brawurowo wykonała My Heart Will Go On Celine Dion. Jej występ z pewnością przejdzie do historii programu! Dołączyła do drużyny Tomsona i Barona!

Zobacz, kto przeszedł Przesłuchania w ciemno!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

2023-03-18T21:12:11Z dg43tfdfdgfd