ŻYLI DłUGO I SZCZęśLIWIE, CZYLI "ROLNIK SZUKA żONY" TVP I PARY, KTóRE ZNALAZłY MIłOść W PROGRAMIE

Rolnik szuka żony TVP. 9 edycji pełnych emocji

Show, w którym samotni rolnicy i rolniczki poszukują miłości, na przestrzeni lat zjednał sobie rzesze oddanych fanów. Kamery towarzyszyły bohaterom od momentu nagrywania odcinka zerowego, czyli tak zwanych wizytówek, w którym każdy z uczestników przedstawiał się, przybliżał w krótkiej opowieści swoje codzienne życie oraz zachęcał do wysłania listu. Kolejnym elementem było wyłonienie, często z setek kopert, kilku wybranych - od pań czy panów, z którymi kandydaci spotkali się na żywo. Po krótkiej rozmowie zapoznawczej czy wspólnych aktywnościach, takich jak malowanie, lepienie pierogów czy składanie drewnianych budek dla owadów, rolnicy i rolniczki wyłaniali trzy osoby, które zapraszały na swoje gospodarstwo.

Te pary z programu "Rolnik szuka żony" wciąż są razem! Spodziewaliście się?

Zobacz galerię

Przez 9. edycji "Rolnika" widzowie byli świadkami rodzących się między uczestnikami uczuć, miłości od pierwszego wejrzenia, wielkich dramatów i kłótni, łez wzruszenia, codziennego szczęścia w rodzinnym gronie czy goryczy złamanego serca. Bywały momenty pełne śmiechu, ale i przykre, kiedy trudno było powstrzymać łzy. Uczucia rodziły się i gasły na oczach milionów widzów w całej Polsce. Niektóre pary przetrwały zawirowania losu, medialny szum i po dziś dzień są razem. Którym uczestnikom się to udało?

Te pary znalazły miłość w programie

Wśród szczęśliwie zakochanych par pozostają Ania i Grzesiek Bardowscy, najbardziej znany duet, który poznał się i zakochał na planie programu. Kiedy ekipa filmująca opuściła gospodarkę, rolnik oświadczył się ukochanej. Krótko potem, w 2016 roku, odbył się ślub, a na świat przyszedł Jaś, jeden z dwójki dzieci pary. Córeczka Liwia urodziła się kilka lat później.

Mimo czasu, który upłynął od zakończenia emisji 2. edycji "Rolnik szuka żony", wciąż szczęśliwi razem są też Agnieszka i Robert. Para doczekała się dwójki synów.

Ostatnia, 9. edycja "Rolnik szuka żony", zakończyła się wyjątkowo fortunnie. Niemal wszyscy uczestnicy spotkali miłość i stworzyli cztery związki. Mimo że pary ostatni raz oglądaliśmy w odcinku świątecznym, w mediach społecznościowych wciąż razem pojawiają się ulubieńcy widzów - Ada i Michał. Młodzi oficjalnie ogłosili, że zaręczyli się i właśnie planują swój wymarzony ślub.

Wśród par, które finalnie zakończyły udział w programie na ślubnym kobiercu i których zdjęcie zamieściliśmy w naszej galerii, zobaczycie też Bogusię i Krzysztofa. Mężczyzna niemal od pierwszego spotkania pewien był swoich uczuć. Oświadczyny, przy Marcie Manowskiej, zostały przyjęte, później odbył się ślub i wesele. Niestety, niedługo przyszło się Bogusi cieszyć małżeńskim szczęściem. Krzysztof odszedł nagle w wieku 56 lat w czerwcu 2022 roku.

Zobaczcie, które pary z programu TVP "Rolnik szuka żony" wciąż są razem:

Zobacz galerię

2023-03-19T14:56:04Z dg43tfdfdgfd