"10 LAT MłODSZA W 10 DNI". TAK WYGLąDA NAJGORSZA METAMORFOZA W HISTORII SHOW? "TRAGEDIA! NIE WIERZę, żE JEJ TO ZROBILI" (ZDJĘCIA)

W teorii program "10 lat młodsza w 10 dni" ma pomagać jego uczestniczkom w poprawie wizerunku. Nie zawsze się to jednak udaje, a metamorfoza jednej z kobiet wywołała ogromne oburzenie. Internauci nie zostawili na produkcji show suchej nitki.

Program "10 lat młodsza w 10 dni" budzi w naszym kraju zaskakująco wiele emocji. Wszystko przez medialne spowiedzi jego uczestniczek, które utrzymują, że Maja Sablewska i jej sztab specjalistów niespecjalnie się spisali. Jedna z kobiet wprost oskarżyła celebrytkę o "zrobienie z niej straszydła", inne z kolei żaliły się na przebieg metamorfozy. Dalecy od zachwytu byli też internauci.

Zobacz: Uczestniczka "10 lat młodsza w 10 dni" uderza w Maję Sablewską, wyznając: "Zrobiła ze mnie STRASZYDŁO"

Najgorsza metamorfoza w historii "10 lat młodsza w 10 dni"? Internauci są załamani

Sporo kontrowersji budzi również brytyjski odpowiednik "10 lat młodsza w 10 dni", w którym swego czasu wzięła udział 35-letnia Kerry. Kobieta zgłosiła się do programu, aby odzyskać pewność siebie i zmienić coś w swoim wizerunku. Podczas sondy okazało się, że Kerry jest oceniana średnio na około 40 lat, a specjaliści i prowadząca postawili jej pomóc w gruntownej metamorfozie.

Zobacz też: "10 lat młodsza w 10 dni". Widzowie ZAŁAMANI kolejną metamorfozą przeprowadzoną przez Maję Sablewską: "Kompletna porażka... nawet dramat"

Eksperci wyjątkowo się starali, aby zapewnić Kerry nowy wizerunek, a lista rzeczy, które postanowili w niej zmienić, była stosunkowo długa. Zadbano o jej uzębienie, zapewniono jej laserową korekcję wzroku, złożyła wizytę w gabinecie medycyny estetycznej, a także skorzystała z pomocy stylisty i profesjonalnego fryzjera. Wydawałoby się więc, że efekt będzie piorunujący...

Miał być hit, wyszedł koszmar. Internauci krytycznie o metamorfozie uczestniczki

Niestety widzowie zostali szybko wyprowadzeni z błędu. Już podczas zakładania doczepów w salonie fryzjerskim stało się jasne, że Kerry nie jest zachwycona tym, w jakim kierunku zmierza jej metamorfoza. Choć efekt finalny był dla niej zaskoczeniem, to fryzura nie spełniła jej oczekiwań, podobnie jak stylizacja, która była niedostosowana do figury 35-latki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Podczas ponownego spotkania z uczestniczką stało się jasne, że nie wszystko poszło tak, jak planowano. Kerry szybko porzuciła styl narzucony przez ekipę show i zrezygnowała z fryzjerskiej metamorfozy, którą jej zafundowano. Choć część zmian i zabiegów okazała się przydatna, to internauci wprost twierdzą, że to sama Kerry odnalazła swój styl, rezygnując z większości zmian z programu.

Tragedia. Nie wierzę, że jej to zrobili. Na szczęście sama wiedziała, jak sobie pomóc - napisała jedna z fanek.

Najgorsza metamorfoza w historii. Fragment z doczepami mógłby być antyreklamą całego show. Dobrze, że wzięła sprawy w swoje ręce - wtórowała jej kolejna.

Masakra. Fryzjer powinien dostać wyrok za te włosy, a stylista za ciuchy. Gorzej chyba nie mogło być - wtrąciła trzecia.

Faktycznie wyszło słabo?

Czytaj także:

Tak dziś wygląda Klaudia Stec z "Warsaw Shore". POZNAJECIE?! (ZDJĘCIA)

"10 lat młodsza w 10 dni". Widzowie WSTRZĄŚNIĘCI metamorfozą autorstwa Mai Sablewskiej: "Kto tak wyjdzie na ulicę?!"

Uczestniczka "10 lat młodsza w 10 dni" uderza w Maję Sablewską, wyznając: "Zrobiła ze mnie STRASZYDŁO"

2023-03-19T07:43:02Z dg43tfdfdgfd