AL PACINO PRZERYWA MILCZENIE ODNOśNIE SWOJEGO CZWARTEGO DZIECKA!

Al Pacino przerywa milczenie odnośnie swojego czwartego dziecka!

Zdobywca Oscara, który ma córkę Julie (33 l.) z byłą partnerką Jan Tarrant oraz 22-letnie bliźnięta Antona i Olivię z byłą partnerką Beverly D’Angelo, za kilka tygodni powita na świecie swoje czwarte dziecko, ponieważ Noor Alfallah jest w ósmym miesiącu ciąży. Teraz po raz pierwszy wypowiedział się na ten temat.

W materiale wideo uzyskanym przez „Daily Mail” powiedział: „Zawsze tak będzie. To coś wyjątkowego. Mam dużo dzieci. Ale tym razem to jest coś wyjątkowego.”

Dzień wcześniej osoba z otoczenia aktora twierdziła, że Al uwielbia bycie ojcem, więc cieszy się, że znów będzie mógł spełniać się w tej roli.

W rozmowie z „People” źródło podało: „Al uwielbia bycie ojcem i zawsze tak było. Jest podekscytowany. Bycie rodzicem zawsze było i jest ważną częścią życia Ala.”

O związku Ala i 29-letniej Noor, która spotykała się wcześniej z Mickiem Jaggerem i miliarderem Nicolasem Berggruenem, mówi się od kwietnia 2022 roku, gdyż wtedy para została przyłapana razem na kolacji.

Aktor znany z filmu „Zapach kobiety” wyznał wcześniej, że bycie ojcem dużo mu daje i jest zasmucony, gdy nie może uczestniczyć w życiu swoich dzieci.

W 2014 roku wyznał w rozmowie z „The New Yorker”: „Jestem za nie odpowiedzialny. Jestem częścią ich życia. Gdy nie jestem, to jest to smutne dla mnie i dla nich. Tak to wygląda. Rodzicielstwo dużo mi daje. Wyciąga mnie z samego siebie.”

Trzy lata temu była dziewczyna Ala Meital Dohan wyznała, że jej związek z aktorem znanym z filmu „Ojciec chrzestny”, który jest starszy od niej o 39 lat, zakończył się, ponieważ Al nie chciał mieć już więcej dzieci.

W rozmowie z „Daily Mail” wyznała: „To była jedna z najbardziej niesamowitych historii miłosnych mojego życia, ale byliśmy w innych momentach naszego życia.”

„Dwa lata to długo i powiedziałam: ‘Kochamy się, ale dokąd to zmierza? Bardzo chciałabym mieć dzieci.’”

„Jest o wiele trudniej, gdy ktoś jest dużo starszy od ciebie, ponieważ ja chciałam stworzyć rodzinę, a on miał już rodzinę.”

Dodała: „W jego wieku to nieodwołalna decyzja.”

2023-06-07T07:58:14Z dg43tfdfdgfd