ALEKSANDRA ZIENKIEWICZ KUSI WDZIęKAMI W SKąPYM BIKINI! GWIAZDA „PIERWSZEJ MIłOśCI” MA CIAłO JAKA MARZENIE!

Aleksandra Zienkiewicz od lat jest jedną z największych gwiazd serialu „Pierwsza miłość”. Piękna aktorka cieszy się ogromną sympatią telewidzów, którzy nie tylko zachwycają się jej grą na ekranie, ale również nieprzeciętną formą 40-latki. Patrząc na zdjęcia, na których gwiazda „Pierwszej miłości” odważnie eksponuje swoje wdzięki, trudno nie podzielać ich zachwytu!

Gwiazda „Pierwszej miłości” kusi na potęgę w skąpym bikini!

ZOBACZ ŚMIAŁE ZDJĘCIA ALEKSANDRY ZIENKIEWICZ

Aleksandra Zienkiewicz to postać, której z pewnością nie trzeba przedstawiać widzom Polsatu. Popularna aktorka od 19 lat jest jedną z największych gwiazd serialu „Pierwsza miłość”, gdzie wciela się w postać serialowej Kingi, a także stałą bywalczynią imprez ramówkowych stacji. Choć Aleksandra Zienkiewicz swoją telewizyjną karierę ograniczyła głównie do występów w produkcji Polsatu, to wystarczyło, aby zyskała miano jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek.

Przez 19 lat gry w „Pierwszej miłości”, Aleksandra Zienkiewicz zaskarbiła sobie niemałą grupę fanów. Znana ze swojej nieprzeciętnej urody aktorka cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy m.in. jej konto na Instagramie, które obserwuje grubo ponad 100 tysięcy fanów! Piękna aktorka chwali się na nim nie tylko kolejnymi kadrami z planu serialu, ale także licznymi zdjęciami z wakacyjnych wypadów czy zmysłowych sesji zdjęciowych.

Przeglądając Instagram Aleksandry Zienkiewicz, trudno nie zatrzymać się na jej śmiałych zdjęcia w bikini. Nie da się ukryć, że 40-latka może pochwalić się świetną figurą!

W galerii znajdziecie wyjątkowo śmiałe zdjęcia Aleksandry Zienkiewicz. Sprawdźcie, dlaczego telewidzowie tak się nią zachwycają!

Zobacz galerię

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

2024-07-10T09:49:52Z dg43tfdfdgfd