ANNA DERESZOWSKA NIE WSTYDZI SIę HALUKSóW. ZOBACZCIE, JAK JE EKSPONUJE [ZDJĘCIA]

Choć dla jednych haluksy są ogromnym kompleksem, inni nie chcą ukrywać ich przed światem i wolą korzystać z życia bez ograniczeń i wstydu przed pokazywaniem stóp. W tej drugiej grupie znajduje się popularna i ceniona aktorka Anna Dereszowska. Gwiazda ma zdeformowane stopy, ale ani myśli nadmiernie się tym przejmować. I bardzo dobrze! Zobaczcie zdjęcia w galerii ShowNews.pl.

Anna Dereszowska jest lubianą i cenioną aktorką - Polska usłyszała o niej dzięki "Złotopolskim", gdzie wcielała się w postać Kaliny Fatalskiej, pojawiła się również choćby w "Lejdis", "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Przyjaciółkach" czy "Prawie Agaty". Prywatnie gwiazda jest mamą trójki dzieci (nastoletnia Lena to owoc jej związku z Piotrem Grabowskim, z kolei z obecnym partnerem Danielem Duniakiem doczekała się dwóch synów, Maksymiliana i Aleksandra). Anna Dereszowska i jej rodzina dzielą życie między Warszawę i Mazury.

Fani cenią Dereszowską za naturalność - aktorka lubi pokazać się bez makijażu, chętnie wrzuca do sieci codzienne obrazki, a co jakiś czas pokazuje też swoich bliskich. Niedawno pochwaliła się, że wraz z 16-letnią córką zrobiły sobie tatuaże, a fotki z wypadu pań trafiły do sieci. Następnie ShowNews.pl dowiedział się, że tatuaż Leny ma szczególne znaczenie - aktorka wyznała, że jej najstarsza pociecha upamiętniła w ten sposób zmarłą babcię.

Anna Dereszowska nie zaklina rzeczywistości, a drobne defekty nie spędzają jej snu z powiek. Lubiana aktorka ma haluksy, jednak ani myśli rezygnować przez nie z wygodnego, lekkiego obuwia w upalne dni. Ta deformacja stopy, zwana również paluchem koślawym, charakteryzuje się odchyleniem palucha w stronę sąsiednich palców. Na jej tworzenie może wpływać wiele czynników, między innymi skłonności genetyczne oraz źle dobrane obuwie, w tym buty z wąskimi, spiczastymi noskami. W rozmowie z RP.pl z 2011 roku Dereszowska opowiadała o własnych niedoskonałościach w następujący sposób:

Nie obnoszę się z kompleksami. Wspominam o nich tylko wtedy, gdy jestem pytana. Myślę, że mam zdrowe podejście do siebie i jak każdy człowiek czuję własne niedostatki.

Aktorka czerpie przyjemność z życia i nie zamierza rezygnować z lekkich, letnich butów w obawie przed tym, że świat ujrzy jej defekt. Słuszne podejście!

Zobaczcie zdjęcia w galerii ShowNews.pl:

Zobacz galerię

Powiedz nam, co o tym myślisz i zostaw komentarz. Szanujemy każde zdanie i zachęcamy do dyskusji. Pamiętaj tylko, żeby nikogo nie obrażać!

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź ShowNews.pl codziennie. Obserwuj ShowNews.pl

Polub ShowNews.pl na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi plotkami ze świata show-biznesu!

2024-07-11T07:29:39Z dg43tfdfdgfd