ANNA MUCHA WYPOCZYWAłA W MEKSYKU. POKAZAłA GORąCE ZDJĘCIA W BIKINI 10.07.2024

Dobrze, że w naszym show-biznesie jest Anna Mucha. To dzięki tej właśnie aktorce możemy się przekonać, że da się w celebryckim świecie być sobą, wprowadzić tam odrobinę przyziemności, prowadzić nadal normalne życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA

44-latka dba o to, by na jej instagramowym profilu nie wiało nudą i przy okazji, od czasu do czasu, dzieli się z fanami kadrami z prywatnego życia. Zamieszcza też w sieci swoje przemyślenia na różne tematy.

TAK TWIERDZI ANNA MUCHA: PRZEKONASZ SIĘ, JAK SEKSOWNA JESTEM W ŁÓŻKU. "PRZYTYŁO CI SIĘ, TU I TAM SIĘ WYLEWA" ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

Anna nigdy nie ukrywała, że kocha podróże. Nie dziwi zatem, że w towarzystwie obecnego partnera, Jakuba Wonsa, odkrywa;a niedawno uroki Meksyku.

Oczywiście nie zapomina;a, co ma już w zwyczaju, o prezentacji zdjęć z egzotycznego, dla większości śmiertelników, wypadu.

Na fotkach widać ją w bikini, ale i każde uważne oko obserwatora dostrzeże krągłości jej ciała.

Przy okazji jednego z postów przyznała się, że zdarza jej się retuszować zdjęcia. To w tym środowisku niezwykle rzadko spotykana deklaracja.

Mucha tak podpisał post: „ps. tak, tak, wiem, ze nie mam talii osy (kto przy zdrowych zmysłach wymaga od Muchy talii osy?!), ale od czego są programy do obróbki zdjęć dajcie mi się nacieszyć”. Na kolejny ujęciu pokazała się w siwych włosach.

Jeden z użytkowników postanowił zadać aktorce pytanie dotyczące jej fryzury.

Co z tymi włosami? Co z tymi siwymi? - zastanawiał się użytkownik internetu.

Zobacz galerię

A ona odpowiedziała w swoim stylu: - Ludzie, kurna, jestem na drugim końcu świata! Jestem w Meksyku, jest dookoła pięknie, jestem tutaj w specjalnym i szczególnym momencie, a wy mi... Znaczy, to jest moja wina, bo powiedziałam, pytajcie, o co chcecie, więc zadajecie mi pytania i o naszyjnik, i o moje siwe włosy.

Tak, mam siwe włosy. Jest to oznaka mojej dojrzałości, mojej samoświadomości, mojego spełnienia, mojego poczucia akceptacji upływu czasu i własnego ciała i zmian. Jestem kobietą doświadczoną, dojrzałą, soczystą, prawda?

SMUTNE WIEŚCI DLA ANNY MUCHY I KAROLA STRASBURGERA. CO SIĘ WYDARZYŁO? - KLIKNIJ TUTAJ

Nie ukrywamy, że bardzo cenimy ten dystans do własnej osoby. Czyli można jeszcze spotkać normalność w celebryckiej rzeczywistości. I to cieszy.

2024-07-10T12:39:57Z dg43tfdfdgfd