BRAD PITT NIE MA KONTAKTU ZE SWOIMI DZIEćMI. "TO BARDZO SMUTNE"

Brad Pitt odwiedza swoje młodsze dzieci, 15-letnie bliźniaki Vivienne i Knoxa, ale "praktycznie nie ma kontaktu" z czworgiem dorosłych dzieci i "jest zdenerwowany" decyzją 18-letniej córki Shiloh. Tak przynajmniej twierdzą amerykańskie media.

Brad Pitt i Angelina Jolie przez 11 lat byli złotą parą Hollywood. Dziś rozmawiają tylko przez prawników, a media regularnie informują o kolejnym etapie sądowej batalii o francuską winnicę i "pogłębiającej się przepaści między Bradem i jego dziećmi".

Jolie i Pitt mają troje adoptowanych (22-letniego Maddoxa, 20-letniego Paxa, 19-letnią Zaharę) i troje biologicznych (18-letnią Shiloh oraz 15-letnie bliźniaki Knoxa i Vivienne) dzieci. Sąd przyznał całkowitą opiekę matce. Byli małżonkowie zawarli umowę, na mocy której Brad "ma prawo do odwiedzin małoletnich dzieci".

Brad Pitt "kocha swoje dzieci i za nimi tęskni"

Brad Pitt przebywa obecnie w Europie, gdzie kręci film o wyścigach Formuły 1. Zawodowe obowiązki mają ogromny wpływ na jego życie prywatne.

"Brad praktycznie nie ma kontaktu ze swoimi dorosłymi dziećmi. W ostatnich miesiącach jego kontakty z młodszymi dziećmi są bardziej ograniczone ze względu na harmonogram zdjęć. Kocha swoje dzieci i za nimi tęskni. To bardzo smutne. Nadal jest szczęśliwy z Ines [de Ramon], ale rani go rozdzielenie z dziećmi" – ujawnił informator portalu People.com.

Hollywoodzki gwiazdor wciąż przeżywa decyzję córki Shiloh, która w poniedziałek 27 maja, w dniu swoich 18. urodzin, złożyła w sądzie wniosek o zmianę nazwiska z Jolie-Pitt na Jolie.

[object Promise]

– powiedziało źródło People.com.

Shiloh nie jest jedynym biologicznym dzieckiem Brada Pitta, które zrezygnowało z jego nazwiska. Na plakacie musicalu "The Outsiders" 15-letnia córka gwiazdora jest wymieniona jako Vivienne Jolie, a nie Vivienne Jolie-Pitt. Nie wiadomo jednak, czy nastolatka legalnie zmieniła swoje nazwisko.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-10T11:45:24Z dg43tfdfdgfd