BRAT KSIężNEJ DIANY ROZWODZI SIę. POMAGA MU PRAWNICZKA, Z KTóREJ USłUG KORZYSTAł KRóL KAROL III

Charles Spencer rozwodzi się z trzecią żoną. Wujek księcia Williama i księcia Harry'ego zatrudnił prawniczkę, z której usług korzystali nie tylko członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, ale także miliarderzy.

O tym, że Charles Spencer i jego trzecia żona Karen rozstają się, portal The Times poinformował 9 czerwca. Młodszy brat zmarłej księżnej Diany potwierdził rozwód w rozmowie z dziennikarzem The Mail on Sunday.

[object Promise]

— powiedział.

Teraz media ujawniły, że dziewiąty hrabia Spencer zatrudnił Fionę Shackleton do przeprowadzenia sprawy rozwodowej. To jedna z najbardziej znanych prawniczek w Wielkiej Brytanii.

Pomogła synom Elżbiety II i została baronową

W 1996 r. Fiona Shackleton reprezentowała dwóch synów królowej Elżbiety II podczas ich spraw rozwodowych. Z jej usług skorzystali książę Karol, który rozwodził się z księżną Dianą, i książę Andrzej, gdy rozstawał się z Sarah Ferguson.

Shackleton reprezentowała również Paula McCartneya w jego rozwodzie z Heather Mills i księżniczkę Hayę bint al-Hussein z Jordanii w jej rozstaniu z szejkiem Mohammedem Bin Rashidem Al-Maktoumem z Dubaju.

W 2010 r. królowa Elżbieta II nadała prawniczce tytuł baronowej Shackleton of Belgravia. Shackleton jest obecnie członkiem Izby Lordów. Uczestniczyła w ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle w maju 2018 r.

Decyzję o rozwodzie podjął, gdy pracował nad książką

Charles Spencer i Karen Gordon, kanadyjska filantropka, założycielka i dyrektorka organizacji Whole Child International z siedzibą w Los Angeles, która działa na rzecz poprawy losu osieroconych, porzuconych oraz maltretowanych dzieci, poznali się na randce w ciemno. Zaręczyli w lutym 2011 r., a cztery miesiące później pobrali. Mają 12-letnią córkę Charlotte Dianę. Dla Charlesa było to trzecie małżeństwo, dla Karen drugie. Hrabia Spencer ma czworo dzieci z pierwszą żoną, Victorią Lockwood, i dwoje dzieci z drugą żoną, Caroline Freud. Karen ma dwie córki z małżeństwa z hollywoodzkim producentem Markiem Gordonem.

Mail on Sunday donosi, że trzecie małżeństwo Charlesa Spencera dobiegło końca, gdy hrabia pisał wspomnienia "A Very Private School". W książce brat księżnej Diany ujawnił swoje traumatyczne doświadczenia w szkole z internatem.

W kwietniu Charles i Karen ogłosili swoje rozstanie pracownikom Althorp House, rodowego domu rodziny Spencerów.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-06-11T08:57:39Z dg43tfdfdgfd