CóRKA JERZEGO STUHRA OPUBLIKOWAłA WYMOWNE ZDJęCIE. KIM JEST MARIANNA STUHR?

Nie żyje Jerzy Stuhr. Po śmierci aktora, jego córka, Marianna, zdecydowała się na bardzo wymowny gest. Kobieta rzadko udziela się publicznie, tym razem jednak zrobiła wyjątek. "Rozumiem, że chcąc nie chcąc, ludzie patrzą na innych przez pryzmat nazwiska. I wiem, że to bardziej mój problem niż osoby, która próbuje mnie jakoś zaszufladkować" — wyznała w przeszłości w rozmowie z portalem Nap.com.pl kobieta.

Jerzy Stuhr, ceniony przez krytyków i widownię aktor i reżyser, odszedł 9 lipca 2024 r. Mimo osłabionego zdrowia był aktywny. W ostatnich miesiącach planował wydanie książki, w której miał opowiedzieć o kolizji drogowej, do której doprowadził pod wpływem alkoholu.

O śmierci Jerzego Stuhra poinformował Maciej Stuhr, aktor, który podążył śladami wybitnego ojca w filmowym świecie. Jego siostra, Marianna trzyma się z daleka od show-biznesu i mediów. Po śmierci ojca zdecydowała się na pojedynczy i bardzo wymowny gest. Zamieściła w serwisie Instagram czarne pole bez podpisu.

Kobieta, podobnie jak jej ojciec i brat, wybrała artystyczną ścieżkę kariery. Jednak jej droga jest zupełnie inna: 42-letnia córka Jerzego Stuhra jest malarką. Jak wyjawiła w rozmowie z portalem Nap.com.pl, słynne nazwisko stanowiło dla niej pewien problem. Wyznała wtedy:

"Rozumiem, że chcąc nie chcąc, ludzie patrzą na innych przez pryzmat nazwiska. I wiem, że to bardziej mój problem niż osoby, która próbuje mnie jakoś zaszufladkować".

"Wojowałam z rodzicami"

Marianna Stuhr zdradziła również, że jej relacje z bratem były skomplikowane, co było częściowo spowodowane siedmioletnią różnicą wieku. W rozmowie z "Vivą" tłumaczyła:

"Ja pamiętam, jak Maciej w liceum organizował prywatki w domu. Byłam na nich intruzem. Potwornie się wkurzał, że rozwalam mu imprezę, choć mnie się wydawało, że wszystkie jego zaproszone koleżanki fantastycznie się mną zajmowały: przebierały, malowały, kazały tańczyć. Miały laleczkę. Ale Maćkowi to się strasznie nie podobało, pewnie wolał, żeby kimś innym się interesowały, a nie jego młodszą siostrą. Oczywiście na co dzień Maciek poproszony, żeby mnie skądś odebrać, gdzieś zaprowadzić, grzecznie szedł. Był bardzo ułożony, odpowiedzialny, uważny, nie pamiętam, żeby miał bunt w sobie, w przeciwieństwie do mnie. Ja wojowałam z rodzicami cały czas, on — wcale" — mówiła malarka.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-10T11:53:41Z dg43tfdfdgfd