CLEO PODAROWAłA DONATANOWI "TERAPEUTYCZNY" PREZENT. JEST WARTY FORTUNę

Cleo i Donatan przyjaźnią się od lat. Teraz wokalistka pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym prezentem, jaki podarowała producentowi muzycznemu. Co ciekawe, pokazała... akt notarialny, a "upominek" nazwała "terapeutycznym". Co mu kupiła?

Współpraca Cleo i Donatana rozpoczęła się w 2014 r., kiedy producent zaproponował wokalistce udział w projekcie muzycznym pt. "My Słowianie". Piosenka szybko stała się hitem, a artyści mieli szansę wykonać ją m.in. na konkursie Eurowizji w tym samym roku.

Cleo podarowała prezent Donatanowi. Cena może wbić w fotel

Celebryci lubią obdarowywać się drogimi upominkami, jednak to, co Cleo podarowała Donatanowi, przyprawia o zawrót głowy. Niedawno wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie z aktem notarialnym. Okazuje się, że kupiła mu... las.

[object Promise]

– napisała na Instagramie.

Jak czytamy, teren ma zarówno dla Cleo, jak i Donatana szczególne znaczenie. To właśnie to miejsce zainspirowało go do stworzenia płyty, na której zadebiutowała wokalistka. Cleo podkreśliła też, że miejsce ma również terapeutyczne znaczenie.

[object Promise]

doprecyzowała.

Przyjaciele lubią robić sobie drogie prezenty. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Donatan sprezentował wokalistce mieszkanie, a potem umieścił w nim jacuzzi.

"Słowianka Donatana" przeprowadziła się do Rosji. Zdradziła, jak jej się żyje

"The Voice Kids". Mamy wysyp utalentowanych dzieciaków. Trenerzy będą pod wrażeniem

Rodowicz, Górniak, Cleo — jak dobrze znasz gwiazdy "Sylwestra Marzeń"? QUIZ dla fanów

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-10T09:46:50Z dg43tfdfdgfd