DAREK Z "SANATORIUM MIłOśCI" WZIął NA śCIANKę NARZECZONą. ICH ZACHOWANIE MOżE ONIEśMIELIć

Dariusz Kosiec z "Sanatorium miłości" wspólnie z innymi uczestnikami programu zadebiutował na evencie branżowym. Mężczyzna zabrał na ściankę swoją świeżo upieczoną narzeczoną. Para nie szczędziła sobie czułości przed fotoreporterami.

Dariusz Kosiec był jednym z bohaterów 5. edycji "Sanatorium miłości". Mężczyzna zyskał nowych przyjaciół, jednak nie znalazł w programie drugiej połówki. Okazało się jednak, że nic straconego. 61-latek zakochał się w tajemniczej Jolancie, której niedawno się nawet oświadczył. Teraz pokazał ukochaną.

Czytaj też: Zgody między Kariną a Aldoną nie widać. "Straszny hejt"

Dariusz Kosiec pokazał ukochaną

Dariusz Kosiec wspólnie z uczestnikami "Sanatorium miłości" wybrał się na premierę perfum Patrony Zabatani. To był nie tylko jego debiut na ściance, ale także zaprezentował na salonach swoją partnerkę. 61-latek niedawno poprosił ją o rękę, czym zaskoczył wielu fanów.

Para nie szczędziła sobie czułości na wydarzeniu. Nie tylko obdarowywali się pocałunkami, ale także przytulali. Narzeczona Dariusza na tę okazję wybrała szarą sukienkę z dekoltem w kształcie litery "V". Kreacja z imitacji skóry świetnie wpisuje się w najgorętsze trendy sezonu. Bohater "Sanatorium miłości" postawił zaś na granatową marynarkę, do której dobrał błękitną, klasyczną koszulę. Całość uzupełnił także czarnymi spodniami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Darek z "Sanatorium miłości" zakochany

Dariusz Kosiec to jeden z tych uczestników "Sanatorium miłości", któremu nie udało się znaleźć ukochanej w programie. Okazało się jednak, że na nową miłość nie musiał zbyt długo czekać. Na początku marca fanów mężczyzny zszokowała informacja o jego zaręczynach.

Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, zakochując się w Jolancie, nie zamierzał czekać z oświadczynami. Para planuje także ślub, który ma odbyć się już w lipcu. 61-latek nie do tej pory jednak chronił wizerunek partnerki. Na zdjęciach, które publikował na Instagramie, nie było widać jej twarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czytaj także:

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" pokazał narzeczoną. Bardzo się zmieniła

Tak ubrała się na finał "Sanatorium miłości". Skojarzenia są jednoznaczne

Monika z "Sanatorium miłości" zdradziła, co łączy ją z Andrzejem. "Jesteśmy parą..."

2023-03-19T10:21:30Z dg43tfdfdgfd