DARIA WSPOMINA NAMIęTNY POCAłUNEK Z PARTNEREM QCZAJA NA SOPOCKIEJ SCENIE: "BYłAM W SZOKU" (WIDEO)

Zeszłoroczny występ Darii na sopockiej scenie w ramach Polsat SuperHit Festiwal odbił się szerokim echem w mediach za sprawą pocałunku z jednym z jej tancerzy. Teraz piosenkarka wróciła pamięcią do tej osobliwej sytuacji i przyznała, że... doszło do nieporozumienia.

Daria "Marx" Marcinkowska była jedną z gwiazd na zeszłorocznym Polsat SuperHit Festiwal. Jej występ odbił się szerokim echem w mediach, po tym, jak nieoczekiwanie została pocałowana przez jednego ze swoich tancerzy. Mogło się wydawać, że "akcja" została skrzętnie zaplanowana, ale nie dało się nie zauważyć, że wokalistka wyglądała na dość... zmieszaną. Wokalistka chwilę po występie opowiadała w mediach, że "miała małe zaskoczenie" i właściwie to nie wie, jak odnieść się do całej sytuacji.

ZOBACZ: Daria reaguje na POCAŁUNEK tancerza na scenie SuperHit Festiwalu: "Dopiero teraz DOCHODZĘ DO SIEBIE"

Później do sprawy odniósł się również całuśny tancerz, który w rozmowie z Plejadą dość tajemniczo oznajmił, że "na chwilę obecną wstrzyma się z komentarzem". Nie był to jednak koniec zaskoczeń, bo okazało się, że mężczyzna to ukochany Qczaja, a cała akcja tak naprawdę była nieporozumieniem. W wywiadzie dla Pudelka Daria postanowiła wrócić pamięcią do tego wydarzenia i ujawniła, jak przedstawiały się kulisy "całuśnego skandalu".

ZOBACZ: Tancerz, który pocałował Darię na scenie w Sopocie, PRZERYWA MILCZENIE!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Daria komentuje pocałunek na Polsat SuperHit Festiwal

To nie byłam ja, to był mój tancerz Tomek, którego bardzo serdecznie pozdrawiam. Myślę, że to było takie małe nieporozumienie. My w ogóle kumplowaliśmy się wtedy jakiś czas i bodajże parę dni wcześniej padł żart podczas prób, ale ja tego nie wzięłam na poważnie. Gdybym wzięła, to stresowałabym się swoim występem jeszcze pięć razy bardziej. Wielu z państwa może myśleć, że takie skandale mogą być stosunkowo proste dla artystów. Ale fakt jest taki, że my również mamy babcie, mamy, tatusiów i całą rodzinę... Osobiście byłoby mi bardzo wstyd tak się obnażać. Tomek zrobił to tak żartobliwie... - opowiadała w rozmowie z Pudelkiem.

Dalej artystka przyznała, że po jej minie można było odgadnąć, czy cała akcja była zaplanowana, a ona sama była zaskoczona obrotem sprawy.

Ja byłam w szoku. Wyobrażałam sobie moją babcię, moją ciotkę, rodziców oglądających Sopot i że nie wiem, co powiedzieć na ten temat - mówiła.

Jesteście ciekawi, co tym razem zaprezentuje na scenie? Zobaczcie rozmowę Darii z Pudelkiem!

Czytaj także:

Qczaj chwali się PARTNEREM, który zasłynął z namiętnego pocałunku z Darią na sopockiej scenie. "To MÓJ STARY"

Daria reaguje na POCAŁUNEK tancerza na scenie SuperHit Festiwalu: "Dopiero teraz DOCHODZĘ DO SIEBIE"

Magdalena Stępień wspomina relację z Jakubem Rzeźniczakiem: "Poprzedni związek WIELE MNIE NAUCZYŁ" (WIDEO)

2023-05-26T17:58:44Z dg43tfdfdgfd