DARIA ZAWIAłOW JEż BEZ PIOTRA „RUBENSA” RUBIKA. CO SIę STAłO?

To już jest pewne. Tegoroczne, wyjątkowo upalne lato, nie służy miłości w świecie celebrytów. Mamy prawdziwy wysyp, niczym grzybów po deszczu, głośnych rozstań w polskim show-biznesie.

Raz po raz nadchodzą wieści, że kolejne pary mówią pas i każda ze stron idzie w swoją stronę. I teraz już wiemy, że rację miał Rainer Maria Rilke - austriacki poeta - który napisał krótkie, ale bardzo trafne zdanie: - Żyjemy, aby zawsze się żegnać.

I szybciutko przechodzimy do rzeczy. Jeszcze niedawno wydawało się, że Daria Zawiałow znów jest zakochana. W lipcu minionego roku na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się całuśne zdjęcie z Piotrem „Rubensem” Rubikiem.

Choć jeszcze w poprzednim miesiącu para muzyków spędzała wspólnie wakacje, zdaje się, że ich bliska relacja może być już przeszłością.

Zobacz galerię

A wskazują na to instagramowe tropy. Z profili obojga zniknęła bowiem fotografia, na której się całują. Zostawili jednak parę bardziej stonowanych wspólnych kadrów. Co więcej, ekspartnerzy (?) przestali się wzajemnie obserwować.

Internauci się zdania , że to już koniec ich uczucia, a miłość już wygasła

.

2024-07-11T06:57:58Z dg43tfdfdgfd