DAWID PODSIADłO MA ZAMIAR ZAKOńCZYć KARIERę MUZYCZNą. ZDRADZIł, CZYM SIę ZAJMIE

Dawid Podsiadło (30 l.) zamierza zakończyć karierę muzyczną? O swoich planach powiadomił w jednym z ostatnich wywiadów. Fani nie są zadowoleni z decyzji młodego artysty, który odmienił polską scenę muzyczną.

Dawid Podsiadło zyskał ogromną popularność

Dawid Podsiadło to jeden z najbardziej utalentowanych wokalistów w kraju. Jego kariera muzyczna trwa już blisko dekadę. Przez ten czas udało mu się wypuścić wiele hitów, np. "Małomiasteczkowy", "W dobrą stronę" czy "Nieznajomy". Wydał też kilka płyt, które szybko pobiły rekordy sprzedaży (uzyskując status diamentowych, jedna okryła się platyną). Teraz gdy mężczyzna skończył 30. lat nie kryje, że życie ma dla niego nieco inne plany.

W wywiadzie z Arturem Rawiczem wyznał, że powoli kończy karierę.

Dawid Podsiadło wyznał, co ma zamiar robić w przyszłości

"Powolutku, ale to myślę o kolejnych dziesięciu latach, na przestrzeni tych kolejnych dziesięciu lat raczej bym się wycofywał w cień i stanął po drugiej stronie - chciałbym pomagać innym artystom robić rzeczy fajne niż wszystko robić na swoje konto. To jest taki genialny, ogromny plan" - mówił Podsiadło, co nie podoba się jego wiernym fanom.

Wielu z nich zwraca uwagę na wiek Dawida - mężczyzna jest nadal młody i gdyby chciał, mógłby śpiewać jeszcze przez dobrych kilka dekad.

Czy Dawid Podsiadło rezygnuje z muzyki przez miłość? Tak sądzą fani

Niektórzy uważają, że chęć odejścia od muzyki - przynajmniej na pierwszym planie, to chęć ustatkowania się. Według ostatnich doniesień Dawid Podsiadło (który bardzo szanuje swoją prywatność i rzadko wypowiada się na temat relacji) ma spotykać się ze skrzypaczką Magdaleną Laskowską.

Kobieta, podobnie jak wokalista, unika mediów i chroni swoje życie prywatne w sieci. Jej profil jest prywatny i żadna niepowołana osoba nie ma do niego dostępu. Para wspólnie pojawia się na koncertach, ponieważ Laskowska jest częścią zespołu Podsiadły, jednak trudno na fotografiach doszukać się wzajemnych uśmieszków czy wybuchów gorących uczuć.

"Dawid i Magda od początku mieli się ku sobie. Wszyscy mówią o ich związku. Chcieli zatrzymać relację i jej kulisy dla siebie, ale plotki wyprzedziły ich o krok" - przekazywał w 2020 roku Plotek, cytując swojego informatora.

Dawid Podsiadło bardzo chroni swoją prywatność

Ponieważ Dawid tak dobrze chroni życie prywatne, niektórzy dalej myślą, że jest związany z Eweliną Cnotą - partnerką, która wspierała go podczas występów w "Mam talent". W 2017 roku wokalista oświadczył się ukochanej.

"On nie chce blichtru typowego dla Warszawy. Jest romantykiem i stawia na naturę. Ceremonia odbędzie się więc w rejonach jury krakowsko-częstochowskiej. Możliwe, że jedną z atrakcji będzie turniej rycerski, w którym będą mogli wziąć udział goście" - zdradzała dawniej informatorka. Niestety związek nie przetrwał próby czasu.

Czytaj też:

Białystok: Oszukiwała na kasie samoobsługowej. Odplamiacz kasowała jako marchew

Dawid Podsiadło reaguje na wpis Pawła Kukiza. Piosenkarz nie gryzł się w język!

Dawid Podsiadło z Jerzym Skolimowskim zrobili apokaliptyczny klip godny Oscara!

Bądź na bieżąco z najnowszymi newsami. Zobacz więcej.

2023-05-26T05:43:34Z dg43tfdfdgfd