DEMET ÖZDEMIR DOPIERO CO WYSZłA ZA Mąż, ALE JUż POJAWIłY SIę PROBLEMY! KłOPOTY W RAJU?

Demet Özdemir nie dogaduje się z mężem?

Demet Özdemir i Oğuzhan Koç zawarli związek małżeński w sierpniu 2022 roku. Ślub aktorki i popularnego muzyka był jednym z najważniejszych wydarzeń w tureckim show-biznesie. Özdemir zaprezentowała się w trzech kreacjach. Na ich weselu bawiło się mnóstwo znanych osób, a relacje z ceremonii biły rekordy popularności w sieci.

Nowy turecki serial z Demet Özdemir rozczarowuje. O czym jest?Zobacz więcej

W 2023 r. nad małżeństwem Demet Özdemir zawisły ciemne chmury. W tureckich mediach można przeczytać, że miłosna sielanka dobiegła końca, a para zaczyna mierzyć się z szarą rzeczywistością.

Demet Özdemir i Oğuzhan Koç przechodzą kryzys?

Pierwsze informacje o kryzysie w związku aktorki i muzyka pojawiły się w lutym br. Gwiazda seriali z powodu tragedii, jaka nawiedziła Turcję, nie chciała hucznej imprezy z okazji 31. urodzin, ale przyjaciele zorganizowali dla niej kameralne przyjęcie-niespodziankę. To wtedy zachowanie Oğuzhana Koça miało tak zdenerwować aktorkę, że ta zamiast wrócić z mężem do domu, zdecydowała się nocować u swojej przyjaciółki. Muzyk szybko przeprosił ukochaną, która po kilku dniach rozłąki, wróciła do domu.

Plotkarskie serwisy w Turcji donoszą jednak, że między małżonkami doszło niedawno do kolejnej kłótni, a aktorka znowu wyprowadziła się z rezydencji.

Czy to koniec małżeństwa Demet Özdemir i Oğuzhana Koça? Fani nie wróżą im przyszłości:

To było do przewidzenia

On jest bardzo zazdrosny i toksyczny.

Nikt o nim nie słyszał dopóki nie związał się z Demet. Lepiej dla niej, żeby to się skończyło - czytamy na forach internetowych.

Zobacz galerię

Ender i Kaya wezmą ślub? W marcowych odcinkach usłyszą żądanie! Mamy nowe zdjęcia i streszczenia odcinków Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

2023-03-17T11:56:27Z dg43tfdfdgfd