DOROTA GARDIAS NOWą WAG? TO DLA NIEGO NAGRAłA PIłKARSKą PIOSENKę!

Dorota Gardias niedawno nagrała piłkarską piosenkę. Swoimi umiejętnościami wokalnymi pochwaliła się na YouTube i w mediach społecznościowych. Teraz wyznała, co zainspirowało ją do stworzenia utworu. Okazuje się, że to nowa miłość prezenterki!

W 2015 r. gruchnęła wiadomość, że Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki nie są już razem. Para była w związku przez trzy lata i doczekała się córeczki Hani. Później pogodynka spotykała się z Dariuszem Pachutem, który obecnie jest partnerem Dody.

Dorota Gardias nagrała "Futbolowy bal". To hit na Euro 2024

Dorota Gardias 10 czerwca br. zaskoczyła swoich fanów. Zaprezentowała im utwór, który nagrała specjalnie z okazji Euro 2024. Gwiazda od dawna prezentowała internautom swoje zdolności muzyczne, ale być może to właśnie ten numer otworzy przed nią drzwi do kariery.

Dorota Gardias znów zakochana! To on zainspirował ją do napisania piosenki

Niedawno, w jednym z wywiadów Dorota Gardias wyznała, że znów jest zakochana. W rozmowie z PAP Life powiedziała o tym, że jej wybranek jest... piłkarzem. Na ten moment nie zdradziła jednak jego nazwiska. Wiemy natomiast, że bardzo pomagał jej podczas pisania utworu, podpowiadając rozmaite piłkarskie terminy. We wspomnianym wywiadzie opowiedziała też o tym, że to on zainspirował ją do napisania utworu.

— Dowiedziałam się, że nic nie powstaje, więc pomyślałam, że zrobię to ja. Bardzo łatwo przyszło mi napisanie tekstu. Mój chłopak, który jest zawodowo związany z piłką nożną, podpowiadał mi różne terminy piłkarskie. Na przykład nie wiedziałam, co to jest VAR, a ten termin pojawia się w tej piosence. Więc przy okazji czegoś się też nauczyłam — opowiadała rozemocjonowana.

Dorota Gardias nagrała hit na Euro 2024. Internauci w szoku: to żart?

Dorota Gardias zawalczyła o swoje zdrowie. Teraz ma jedną ważną radę

Rewolucja w życiu Doroty Gardias. Po chorobie podjęła ważną decyzję

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-06-11T12:57:03Z dg43tfdfdgfd