DZIś ICH CóRKA WYGLąDA JAK KSIężNICZKA. W MARCU 2023 SKOńCZYłA 19 LAT

Córka aktorów Charliego Sheena i Denise Richards skończyła już 19 lat. Sami Sheen opublikowała na Instagramie zdjęcia z przyjęcia urodzinowego. Wygląda olśniewająco!

Małżeństwo Charliego Sheena i Denise Richards nie trwało długo. Para pobrała się w połowie 2002 roku, a pod koniec 2006 była już po rozwodzie. Owocem namiętnego związku były dwie córki - Sam i o rok młodsza Lola. Obie są już pełnoletnie.

Czytaj także: Seniorki tańczyły do utworu Rihanny. Oto reakcja! Wideo obejrzało 35 mln osób

Tak dziś wygląda córka Charliego Sheena

9 marca Sam "Sami" Sheen skończyła 19 lat. Kilka dni później na Instagramie opublikowała zdjęcia z przyjęcia urodzinowego. Jak widać, córka aktorów nie jest już dzieckiem, a młodą, piękną kobietą. Jak dziś wygląda?

Na urodzinowych fotografiach Sami zapozowała w uroczej tiarze i w towarzystwie różowego tortu w kształcie serca. Miała na sobie obcisłą czarną kreację, a wieczorowy look dopełniła delikatnym łańcuszkiem.

Czytaj także: Afera z Kubą Wojewódzkim. Dobwor i Koroniewska też komentują

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czytaj także: Wojewódzki zaczepił Chylińską. Bezlitosna riposta

Pod postem posypały się pochwalne komentarze. Niektórzy internauci wskazują, że dziewczyna to skóra zdjęta z matki. A wy jak myślicie, Sami jest bardziej podobna do mamy, czy do taty?

Starsza córka Charliego Sheena ma konto na OnlyFans

Kilka miesięcy temu o Sami zrobiło się głośno za sprawą jej konta na portalu, na którym udostępniane są erotyczne treści. Nastolatka zaprosiła swoich fanów na Instagramie, by subskrybowali jej profil na OnlyFans. Rodzice dziewczyny odcięli się od jej działalności.

Czytaj także: 35-letni model nie żyje. Jego agentka nie wierzy w samobójstwo

Nie toleruję tego, ale ponieważ nie jestem w stanie temu zapobiec, namawiam ją, aby zachowała klasę i była uczciwa - mówił Charlie Sheen w rozmowie z E!News.

Do sprawy odniosła się także Denise Richards, która stwierdziła, że wybory córki "wymknęły jej się spod kontroli". - Wszystko, co mogę zrobić jako rodzic, to kierować nią i ufać jej, ale ona dokonuje własnych wyborów - dodała.

Czytaj także:

Jego córka jest w ciąży. Oto jak zareagował Bruce Willis

Były mąż Britney Spears poszedł do telewizji. Ona mu tego nie daruje

Walka o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Lichtman nie odpuszcza Ewie Krawczyk

2023-03-19T09:17:20Z dg43tfdfdgfd