ELA ROMANOWSKA ODSłANIA SWOJE ATUTY! TAKICH ZDJęć ELżBIETY NIE WIDZIELIśCIE! 12.06.2024

Ela Romanowska w programie "Nasz nowy dom" zastąpiła Katarzynę Dowbor. Elżbieta Romanowska ma 39 lat i na swoim koncie udział w wielu filmach, serialach i programach. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na wielu zdjęciach aktorka lubi pokazywać szerszej publiczności swoje wdzięki. Fani uwielbiają w niej dystans do samej siebie. Ela Romanowska na tych fotografiach wygląda bardzo seksownie. ZOBACZCIE SAMI W GALERII ZDJĘĆ.

[b]ODWAŻNE ZDJĘCIA ELI ROMANOWSKIEJ - KLIKNIJ TUTAJ[/b]

Elżbieta Romanowska to nowa prowadząca "Nasz nowy dom"

Po kilku dniach medialnej burzy, wywołanej, nieuzasadnionym zdaniem internautów, zwolnieniem Katarzyny Dowbor wiemy już, kto poprowadzi 21. sezonu programu "Nasz nowy dom"! W czwartkowe popołudnie stacja Polsat wydała w tej sprawie komunikat. "Nową prowadzącą programu "Nasz Nowy Dom" będzie aktorka Ela Romanowska. W poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu programu, a odcinki z nową prowadzącą będzie można zobaczyć na antenie Polsatu już jesienią. Ela Romanowska jest doskonale znana widzom Polsatu.

Grała między innymi w serialach "Samo życie", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich", "W rytmie serca" a wkrótce zobaczymy ja także w nowym serialu Polsat Box Go "Swaci". Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów "Tańca z Gwiazdami". W 5. edycji programu w parze z Rafałem Maserakiem doszła do finału.

Była również finalistką 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - głosi oficjalna informacja prasowa Telewizji Polsat. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że aktorka, którą wielu nazywa "dziewczyna z sąsiedztwa" idealnie sprawdzi się w nowej roli. Trzymamy kciuki!

2024-06-11T11:53:42Z dg43tfdfdgfd