EMILY RATAJKOWSKI LANSUJE TREND NA „SKóRę PO POLSKIM TACIE Z LAT 90.”

Kupicie taką w każdym second handzie!

Emily Ratajkowski (31 l.) to jedna z największych gwiazd w USA. Ta modelka i aktorka polskiego pochodzenia, zrobiła ostatnio furorę na oscarowej imprezie Vantiy Fair, gdzie bez pardonu chwaliła się swoim obfitym biustem. Jednak mimo kontrowersyjnych wyborów stylizacyjnych, Emily Ratajkowski uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd, a nawet za trendsetterkę.

Emily Ratajkowski chwali się biustem odkrywając sutki na imprezie Vanity Fair

Emily Ratajkowski została ostatnia sfotografowana w Nowym Jorku, gdy prezentowała się stylowo w za dużej skórzanej kurtce i workowatych spodniach w kolorze khaki. Dla Amerykanów kurtka może wydawać się nowością... Millenialsi w Polsce mogą ją kojarzyć z... grzbietów własnych ojców.

Workowata kurtka skórzana z obszernymi kieszeniami to typowy look dla wielu mężczyzn w Polsce z lat 90. Kurtkę "po tacie" można znaleźć w niemal każdym second handzie w naszym kraju.

Emily Ratajkowski wyznacza trendy

Emily Ratajkowski jest matką 2-letniego syna Sylvestra, którego dzieli ze swoim byłym mężem Sebastianem Bear-McClardem. Wcześniej była para pobrała się w nowojorskim ratuszu w 2018 roku. 4 lata później rozstali się i sfinalizowali rozwód w 2022 roku.

Emily Ratajkowski dla CCC

Ostatnio Ratajkowski był romantycznie związana z komikiem Ericem Andre (39 l.), ale również przypisywano jej romanse z Petem Davidsonem (29 l.) i Bradem Pittem (59 l.).

2023-03-19T07:57:10Z dg43tfdfdgfd