GOłA PUPA KATARZYNY CICHOPEK ROBI FURORę W INTERNECIE! AKTORKA BEZ DWóCH ZDAń MA SIę CZYM POCHWALIć!

Katarzyna Cichopek to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu, a przez niektórych uważana również za jedną z najpiękniejszych. Popularna aktorka i prezenterka telewizyjna od lat zachwyca swoimi wdziękami liczne grono jej fanów, a jeden z jej kadrów w mediach społecznościowych szczególnie mocno rozpalił ich wyobraźnię. Obok tego widoku trudno przejść obojętnie!

Goła pupa Katarzyny Cichopek robi furorę w internecie!

Katarzyna Cichopek to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Urodzona 7 października 1982 roku aktorka i prezenterka telewizyjna od wielu lat jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, a wydarzenia w jej zawodowej karierze i życiu prywatnym co chwilę rozpalają media do czerwoności. Rozstanie i rozwód z byłym już mężem Marcinem Hakielem, wejście w związek z Maciejem Kurzajewskim, zwolnienie po latach z roli prowadzącej z „Pytanie na śniadanie”, a ostatnio sensacyjny transfer do Polsatu. Katarzyna Cichopek niemal non stop jest na ustach wszystkich.

Nic więc dziwnego, że Katarzyna Cichopek stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek nie tylko w mediach tradycyjnych, ale i tych społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi już prawie 600 tysięcy osób, co mówi samo za siebie. Aktorka regularnie dodaje tam przeróżne materiały ze swojego życia, które nierzadko wzbudzają niemałą sensację.

Bez wątpienia jednym z najbardziej przykuwających kadrów na Instagramie Katarzyny Cichopek jest ten, na którym poszła na całość i pokazać internautom swoją gołą pupę! Śmiały wakacyjny kadr zrobił prawdziwą furorę na Instagramie aktorki, zbierając ponad 23 tysiące polubień i całą masę komentarzy, w których internauci rozpływają się nad odsłoniętymi pośladkami byłej prowadzącej „Pytanie na śniadanie”!

A wam jak się podoba?

W galerii znajdziecie więcej śmiałych zdjęć Katarzyny Cichopek. Zobaczcie, dlaczego jej fani tak się nią zachwycają!

Zobacz galerię

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

2024-07-11T06:38:21Z dg43tfdfdgfd