HUCZNE URODZINY NAJMłODSZEGO WNUKA MAGDY GESSLER. NA PRZYJęCIU ZABRAKłO... BABCI

Magda Gessler ma ostatnio wiele powodów do świętowania. Restauratorka, a prywatnie także mama dwójki dzieci, od kilku lat spełnia się w roli babci. Jej najmłodszy wnuczek, Tony, obchodził właśnie swoje pierwsze urodziny.

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych postaci w świecie polskiego show-biznesu. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zyskała sympatię widzów dzięki swojej charyźmie i niebanalnemu poczuciu humoru. Prócz prowadzenia własnych lokali, restauratorka spełnia się również w roli mamy dwójki dzieci — pierworodnego syna Tadeusza i młodszej córki Lary. Od kilku lat Magda Gessler jest także babcią — syn Tadeusza Müllera przyszedł na świat 9 lipca, dzień przed jej urodzinami. Choć rodzice wnuczka restauratorki wyprawili mu huczne przyjęcie, prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie mogła się na nich pojawić.

Magda Gessler świętowała podwójne urodziny. Jej wnuk skończył rok

Choć Tadeusz Müller jest z wykształcenia psychologiem, poszedł w ślady mamy i zajął się prowadzeniem licznych restauracji. Gotowanie jest jego wielką pasją — nic więc dziwnego, że z okazji pierwszych urodzin swojego synka postanowił własnoręcznie przygotować dla niego tort. Cały proces uwiecznił na swoim Instagramie.

Na przyjęciu Tony'ego zabrakło jednak Magdy Gessler. Wszystko za sprawą jej własnych, 71. urodzin, które gwiazda TVN obchodziła w słonecznej Hiszpanii. O święcie mamy nie zapomniał Tadeusz, który opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowe życzenia.

[object Promise]

— napisał syn restauratorki.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-11T07:48:47Z dg43tfdfdgfd