IWONA WęGROWSKA MUSIAłA WYMIENIć IMPLANTY. WIEMY, DLACZEGO I ILE TO KOSZTUJE?

Poprawianie urody przez przedstawicieli polskiego show-biznesu nie jest niczym nowym i na pewno nie zaskakuje.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Niemal każdego dnia spływają informacje dotyczące rożnych „metamorfoz” celebrytów. Jedni chudną, inni oddają się w ręce chirurgów, jeszcze inni...

IWONA WĘGROWSKA ZDECYDOWAŁA. BIUST BĘDZIE WYGLĄDAŁ JESZCZE PIĘKNIEJ! - KLIKNIJ TUTAJ

No właśnie. Dziś będzie o Iwonie Węgrowskiej, która ma za sobą bolesną operację biustu. Okazało się, że jeden z implantów, na które zdecydowała się 17 lat temu, uległ uszkodzeniu i zagrażał jej życiu, musiał więc zostać pilnie usunięty z jej ciała.

Choć artystka nadal czuje się „obolała i spuchnięta”, to zdążyła się już pojawić na oficjalnym spotkaniu.

Zobacz galerię

Węgrowska przyznaje, że po operacji odczuwała silny ból i ma trudności z samodzielnym wstawaniem z łóżka. Mimo to, jest zadowolona z efektu nowych implantów. Podkreśla, że jej piersi teraz wyglądają pięknie i są jędrne, eliminując wszelkie ryzyko i zagrożenie dla zdrowia.

Warto podkreślić, że Węgrowska nie zdecydowała się na zmniejszenie piersi. Postawiła na wkładki w dokładnie takim samym rozmiarze, jak miała poprzednio. Nie było zresztą powodu do kombinowania, ponieważ wokalistka nigdy nie żałowała decyzji o operacji i nieraz mówiła, że duży biust dodał jej pewności siebie.

Operacja odbyła się w Czechach, u jej zaufanego lekarza. A ile piosenkarka musiała za nią zapłacić?

- To jest koszt między 20 a 30 tysięcy złotych. Plus później wizyty kontrolne. Jest to kosztowny zabieg - powiedziała.

ODMIENIONA IWONA WĘGROWSKA POKAZUJE EFEKTY INTENSYWNYCH TRENINGÓW I DIETY. ZAŁOŻYŁA BIKINI - KLIKNIJ TUTAJ

Ilona Węgrowska znana przede wszystkim z działalności w branży muzycznej. Zyskała rozgłos w Polsce dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i energetycznym występom. Jej kariera muzyczna obejmuje różnorodne gatunki, a jej piosenki często łączą elementy popu, rocka i muzyki tanecznej. Oprócz działalności muzycznej Węgrowska brała udział w kilku projektach telewizyjnych i filmowych, co pozwoliło jej zdobyć rozpoznawalność także jako aktorka.

2024-07-11T06:24:46Z dg43tfdfdgfd