IZABELA KUNA NA PREMIERZE NICZYM WYJęTA Z MATRIXA. PROJEKTANT MA JEDNO "ALE" [TYLKO U NAS]

Poniedziałkowy wieczór dla wielu gwiazd był bardzo pracowity. Wszystko przez fakt, że właśnie wtedy odbywała się premiera platformy streamingowej, która przyciągnęła mnóstwo znanych nazwisk. Wśród nich była m.in. Izabela Kuna, która postawiła na nieoczywiste dodatki. Wyglądała niczym z Matrixa, dzięki czemu zdobyła sympatię profesjonalistów. Poznajcie szczegóły na ShowNews.pl.

Premiera nowego serwisu streamingowego przyciągnęło sporo nazwisk znanych z pierwszych stron gazet. Wśród nich nie zabrakło m.in. Ewy Gawryluk, która w błyskach fleszy dumnie prezentowała obrączkę. Poza nią na evencie pojawiła się także m.in. Izabela Kuna.

Chociaż aktorka postawiła na czerń, postanowiła ją przełamać niebieskim, czyli kolorem przewodnim imprezy. Właśnie w takim kolorze miała m.in. okulary oraz szminkę. Kreatywność aktorki pozytywnie oceniają profesjonaliści. Wśród nich Daniel Jacob Dali, stylista, który na co dzień pracuje z największymi gwiazdami. W rozmowie z ShowNews.pl zaznaczył, że "Izabela wyglądała niczym wyciągnięta z Matrixa".

Na wczorajszej premierze serwisu streamingowego aktorka Iza Kuna pojawiła się jako prawdziwa kobieta Matrix. Cała ubrana w mrocznej czerni, którą przełamała śliwkowym kolorem szminki, okularami aviatarowymi oraz paznokciami w tym samym odcieniu zdecydowanie skupiała na sobie ogromną uwagę. Takie zestawienie można nazwać "The future look" i wpisało się idealnie w tematykę wydarzenia, gdyż nowy serwis będzie oferował odbiorcom absolutne nowości na miarę XXI wieku.

Projektant ma jedno "ale". Gdyby to od niego zależało, wymieniłby obuwie na inne, bardziej pasujące do klimatu stroju.

Jedyne co bym zmienił w stylizacji Izy to obuwie i postawiłbym na masywne czarne skórzane glany zamiast klasycznych adidasów, ale i tak całość była fantastyczna.

Podzielacie tę opinię? Zerknijcie do galerii poniżej, by przekonać się, jak prezentowała się Izabela Kuna na evencie.

Zobacz galerię

Powiedz nam, co o tym myślisz i zostaw komentarz. Szanujemy każde zdanie i zachęcamy do dyskusji. Pamiętaj tylko, żeby nikogo nie obrażać!

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź ShowNews.pl codziennie. Obserwuj ShowNews.pl

Polub ShowNews.pl na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi plotkami ze świata show-biznesu!

2024-06-11T09:39:35Z dg43tfdfdgfd