JAK MIESZKA MARTYNA KUPCZYK NA CO DZIEń? MARTYNA KUPCZYK Z NASZ NOWY DOM! SZEWC BEZ BUTóW! ZOBACZ PRYWATNE ZDJĘCIA 15.06.2024

Tak mieszka Martyna Kupczyk z Nasz nowy dom. Sprawdza się, że "Szewc bez butów"? Widzowie uwielbiają zdolną panią architekt, jednak niewielu z nich wie, że Martyna Kupczyk jest też mamą! Gwiazda Polsatu jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych!

Tak mieszka i żyje Martyna Kupczyk z Nasz nowy dom. Zobacz w galerii na ile prawdziwe jest powiedzenie, że "Szewc bez butów"?!

[przycisk]g;ZOBACZ PRYWATNE ZDJĘCIA MARTYNY KUPCZYK - KLIKNIJ TUTAJ[/przycisk]

Martyna Kupczyk z Nasz nowy dom: "Szewc bez butów"

Architektka Martyna Kupczyk, która od siedmiu lat remontuje domy w hitowym programie Polsatu "Nasz nowy dom", przyznaje, że na remont swojego mieszkania nigdy nie ma czasu. "Oj, szewc bez butów chodzi. Gdybym mogła, zaprosiłabym naszą ekipę budowlaną do siebie. Śmieję się, że w programie szybko podejmuję decyzje, błyskawicznie oceniam, czy kubek pasuje do koloru ścian, a gdy kupuję coś do swojego domu, zajmuje mi to znacznie więcej czasu.

ZOBACZ PRYWATNE ZDJĘCIA MARTYNY KUPCZYK - KLIKNIJ TUTAJ

Nie wiem, na czym to polega, ale decyzyjność jest mniejsza. Na remont domu chwilowo nie mam czasu. Przez pięć dni w tygodniu jestem na planie. Potem trzeba jeszcze pozamykać wszystkie sprawy dotyczące odcinka i przygotować się do kolejnego planu" - przyznaje Martyna, dodając, że dawanie ludziom nadziei i nowego życia to dla niej największa satysfakcja. (akpa)

2024-06-03T13:53:11Z dg43tfdfdgfd