JOANNA KRUPA PRZERWAłA WYWIAD MANDARYNY. POWIEDZIAłA WPROST, CO O NIEJ MYśLI!

Niedawno miała miejsce "Różowa impreza" na którą zaproszono największe gwiazdy. Mandaryna zagrała podczas wydarzenia krótki koncert. Po występie Martę Wiśniewską otoczył tłum reporterów. Jedną z jej wypowiedzi dla mediów niespodziewanie przerwała... Joanna Krupa! Koniecznie chciała powiedzieć coś piosenkarce. Co takiego?

Mimo że Mandaryna wielką karierę ma już za sobą, nadal zdarza jej się występować. Od kilku lat regularnie koncertuje w niewielkich klubach w całej Polsce. Oprócz tego prowadzi w Warszawie własną szkołę tańca. Jej córka Fabienne i syn Xavier z małżeństwa z Michałem Wiśniewskim, również są związani z tańcem i chętnie występują na scenie ze swoją mamą. Prywatnie Marta Wiśniewska związana jest z młodszym od siebie o 10 lat Adrianem Szlażewiczem.

Marta Wiśniewska udzielała wywiadu. Nagle przerwała go Joanna Krupa!

Mandaryna swoją krótką karierę rozpoczęła w 2004 r., wydając płytę "Mandaryna.com". Krążek promował utwór "Here I Go Again". Niestety, w 2005 r. miało miejsce wydarzenie, które pogrążyło artystkę. Podczas występu w Sopocie wyłączono jej playback, co obnażyło brak jej umiejętności wokalnych.

Piosenkarka po latach powróciła do występowania. Podczas "Pink party" mogła znów zaprezentować się na scenie. Po koncercie udzieliła wywiadu m.in. dziennikarce "Świata Gwiazd".

W czasie trwania rozmowy wydarzyło się coś niespodziewanego. Nagle pojawiła się Joanna Krupa, która bezpośrednio zwróciła się do artystki, mówiąc:

— Byłaś za******a, mega, nie chce przeszkadzać, ale mi przypomniałaś lata jak byłam w "Tańcu z Gwiazdami" [...] Bon Jovi, jak śpiewałaś, to kurde serce moje takie było szczęśliwe. I love you, na prawdę. Im sorry but I love you — wyznała serdecznie, przytulając gwiazdę.

Mandaryna od 20 lat zmaga się z poważną chorobą. "Człowiek trochę wygląda jak narkoman"

Mandaryna zagoniła dzieci do pracy. "Są lepsze ode mnie" [WIDEO]

Mandaryna skończyła 43 lata! Jak się zmieniała druga żona Michała Wiśniewskiego?

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-06-11T12:26:53Z dg43tfdfdgfd