KAROL III MA JUż DOść. NIE CHCE OGLąDAć WNUKóW JEDYNIE NA WIDEO

Król Karol III "nie jest usatysfakcjonowany" oglądaniem dzieci Harry'ego i Meghan jedynie podczas rozmów wideo. Królewskie źródła donoszą, że monarcha chce odbudować relacje z wnukami i "nadrobić stracony czas". Podczas niedawnych urodzin Lilibet zdecydowała się na wyjątkowy gest.

Na początku czerwca Lilibet Mountbatten-Windsor skończyła trzy lata. Okazuje się, że dziadek, który do tej pory widział wnuczkę jedynie podczas platynowego jubileuszu Elżbiety II, nie zapomniał o tym wyjątkowym dniu. Karol III wysłał dziewczynce prezent wraz z wiadomością ujawnił Tom Quinn w rozmowie z portalem Mirror. Podobno brytyjski monarcha ma także przygotowany specjalny upominek, który Lilibet otrzyma, gdy zakończy się waśń w rodzinie królewskiej. Na tym jednak nie kończą się doniesienia dotyczące kontaktów króla z wnukami.

Karol III tęskni za wnukami. Nie chce oglądać ich jedynie na wideo

Podczas gdy w trakcie majowej wizyty Harry'ego w Londynie Karol III nie miał nawet chwili, aby spotkać się z synem, królewskie źródła donoszą, że monarcha "nie jest usatysfakcjonowany" oglądaniem dzieci Harry'ego i Meghan, Archiego i Lilibet, jedynie podczas rozmów wideo.

Monarcha, który od miesięcy jest w trakcie leczenia nowotworu, miał powiedzieć przyjaciołom, że jest "bardziej niż kiedykolwiek" chętny do budowania relacji z 5-letnim Archiem i 3-letnią Lilibet.

[object Promise]

przekazało źródło w rozmowie z serwisem Mirror.

Jak przekazało królewskie źródło monarcha, który spotkał się z dziećmi z Sussexów zaledwie kilka razy od ich narodzin, chce "nadrobić stracony czas".

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych.

Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-06-11T09:42:50Z dg43tfdfdgfd