KATARZYNIE CICHOPEK BRAKUJE PIENIęDZY? SPRZEDAJE W INTRENECIE SWOJE CIUCHY! ZDJĘCIA

Polski show-biznes kojarzy się z wielką kasą, a co za tym idzie celebryci często się chwalą luksusowymi rzeczami codziennego użytku. Mają pieniądze, toteż mogą sobie pozwolić na znacznie więcej niż przeciętny Kowalski.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Ostatnio buszując po sieci znaleźliśmy informację, że Katarzyna Cichopek sprzedaje w internecie używane ubrania. Przeraziliśmy się nie na żarty. Czyżby celebrytce brakowało ostatnio do pierwszego? Na szczęście powód działalności handlowej okazał się inny, bardziej przyziemny i wówczas kamień spadł nam z serca.

KATARZYNA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI SĄ JUŻ ZARĘCZENI! JAK DŁUGO SĄ RAZEM I CZY KASIA CICHOPEK JEST W CIĄŻY? ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

Często widzimy w Internecie szafy znanych Polek pękające od wszelakiego rodzaju ciuszków i fatałaszków. A wiadomo, każda szafa ma swoją pojemność. Nawet jeśli tam upchane są wyłącznie drogie ubrania, to i tak nie uda się tam ich umieścić więcej. Cichopek robiąc ostatnio porządki w szafie, postanowiła zobaczyła, że ma dużo ciuchów i postanowiła wystawić na sprzedaż stare ubrania.

Ile kosztują ubrania po Kasi Cichopek?

Najtańszymi produktami, jakie Kasia wystawiła w Internecie, są koszula polo marki Fouganza (40 zł), obcisły sweter z kwadratowym dekoltem (40), spodnie do jazdy konnej (40), t-shirt O’la Voga (50), skórzane spodnie (70) i sandałki na obcasie (70 i 80). Nieco więcej gwiazda życzy sobie za komplet Loriini (100), bluzę z kapturem (100), aksamitny komplet Just Paul (100), suknię z jedwabiu Bynamesakke (150), długi sweter (150) i czerwoną kreację Nudyess (190).

Na najwięcej wyceniła buty L37 i sweter wełniany Bunny the star, aktorka chce za nie odpowiednio po 200 i 300 zł.

Zobacz galerię

Warto przypomnieć, że przed rokiem urządziła podobną wyprzedaż. Wówczas sprzedawała:

  • Za sukienkę w kwiaty od Michaela Korsa trzeba zapłacić 350 zł, sztuczne różowe futro od tego samego projektanta to już wydatek rzędu 400 zł
  • Z kolei kolorowy sweter do kolan czy golf w gwiazdki można kupić za 200 i 100 zł.

W ofercie było też:

SMASZCZ ZNÓW W AKCJI. CICHOPEK I KURZAJEWSKI NIE MAJĄ SPOKOJU. CO SIĘ STAŁO? ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

  • czarne sztuczne futro od Guess — 300 zł
  • bluzka bez ramion od Michaela Korsa — 100 zł
  • bananowa katana — 250 zł
  • sukienka od Michaela Korsa — 250 zł
  • czerwony aksamitny komplet trzeba było zapłacić 200 zł, a sukienkę w grochy - 350 zł.

2024-07-11T06:07:55Z dg43tfdfdgfd