KOLEJNE STARCIE CAROLINE DERPIEńSKI I ANETY GLAM. KTóRA CELEBRYTKA WYGRAłA? ZDJĘCIA

W polskim show-biznesie są takie dwie panie, który żyją w Ameryce, ale okładają się razami w kraju nad Wisłą.

Oczywiście mamy na myśli Caroline Derpieński i Anetę Glam (na zdjęciu). Ostatnio panie znów w internecie wymieniły ciosy, ale tym razem wydaje się, że radość ze zwycięstwa jest po stronie Anety. Szybko przechodzimy do meritum sprawy. 23-letnia Caroline Derpienski - modelka znana wcześniej jako Karolina Derpieńska z Białegostoku - pochwaliła się w sieci luksusowym, różowym rolls-roycem za ponad 2 miliony złotych!

CAROLINE DERPIEŃSKI STRASZY KOLEJNYM POZWEM. NA CELOWNIKU SZYMON MAJEWSKI ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

- Moja nowa zabawka. Rolls-Royce Wraith. Nazwałam go Dollaroyce, bo kosztował dużo dolarów - pisała na Instagramie.

I pewnie nie spodziewała się, że jedna z bohaterek z programu „Żony Miami” przeprowadzi w tej sprawie śledztwo. Tymczasem Aneta poinformowała nas, że samochód, którym chwali się Derpieński w sieci jest wypożyczony od 57-letniego Polaka zamieszkałego w Boynton Beach na Florydzie.

Zobacz galerię

- Samochód, którym chwali się moja psychofanka należy do Polaka mieszkającego na Florydzie i jest z 2017 roku. Znajomi sprawdzili tablicę rejestracyjną. Napiszę na razie tylko inicjały tego pana, RK, żeby wiedzieli, że wiemy. I samochód jest kupiony na raty przez tego pana. Pan RK, właściciel samochodu to Polak, kolega Krzysia. Więcej informacji podam jak tylko mnie bardziej wkurzą, bo wiem wszystko.

CAROLINE DERPIEŃSKI MOCNO O RUBIKACH. - WRÓCĄ, BO NIE MAJĄ DOLARSÓW! EKSCYTUJĄCE ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ

Anetę Glam można kojarzyć z programu "Żony Miami". Celebrytka uwielbia luksus i wystawne przyjęcia, które chętnie organizuje. Stawiała na delikatny makijaż i nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Co ciekawe, Glam kiedyś wyznała, że powiększyła sobie piersi, lecz teraz uważa, że są za duże.

2024-07-10T12:39:56Z dg43tfdfdgfd