LIAM PAYNE Z ONE DIRECTION MAJSTROWAł PRZY TWARZY? ZMIENIł SIę NIE DO POZNANIA (ZDJĘCIA)

Liam Payne przez wiele lat był bożyszczem nastolatek, kiedy to wraz z kolegami występował w popularnym boysbandzie One Direction. Mimo że ostatnio o piosenkarzu nieco przycichło, to teraz znów jest o nim głośno, a wszystko za sprawą... "nowej" twarzy.

Liam Payne w przeszłości był jednym z najpopularniejszych nastolatków na świecie. W piosenkarzu kochały się miliony dziewczyn, a jego kariera zapowiadała się niezwykle obiecująco. Wszystko zmieniło się w 2015 roku, gdy zespół One Direction zapowiedział "przerwę", a członkowie boysbandu skupili się na solowych karierach. Nie da się ukryć, że zawieszenie działalności było korzystne dla Harry'ego Stylesa, który w krótkim czasie podbił niemalże wszystkie listy przebojów i Nialla Horana, który również z powodzeniem radzi sobie w show biznesie. O pozostałym członkach boysbandu mówi się nieco rzadziej, choć Payne kilkukrotnie zdobił okładki prasy bulwarowej, kiedy to rozpisywano się o jego... romansach.

ZOBACZ: Dramatyczne wyznanie Liama Payne'a: "One Direction PRAWIE MNIE ZABIŁO"

Patrząc na najnowsze zdjęcia Liama, trzeba przyznać, że mężczyzna znów przeszedł ogromną metamorfozę, a fani twierdzą nawet, że "trudno go rozpoznać". Payne pojawił się na premierze filmu "All Of ThoseVoices", za który to odpowiada Louis Tomlinson. Gwiazdor zaprezentował się w białej marynarce z ozdobnymi klapami, która doskonale komponowała się z czarną koszulą. Cała stylizacja została uzupełniona o czarne spodnie i eleganckie buty. Nie da się jednak ukryć, że to jego twarz wywołała największe zamieszanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Liam Payne przeszedł ogromną metamorfozę

Fani zauważyli bowiem, że piosenkarz nie tylko schudł, ale i nastąpiły pewne widoczne zmiany w wyglądzie jego twarzy. Można było dostrzec bowiem mocno zarysowaną kwadratową szczękę, a niektórzy uznali, że to nie tylko kwestia utraty kilku kilogramów, a została zastosowana "dieta zmieniająca rysy twarzy". Głos zabrali również specjaliści od medycyny estetycznej, którzy w rozmowie z Page Six także przyznali, że Liam zdecydował się na kilka poprawek.

Mógł zdecydować się na wolumetrię szczęki, wypełnienie ust i regularną pielęgnację botoksem - mówiła Pamela Weinberger w rozmowie z serwisem.

Liam Payne eksperymentuje z medycyną estetyczną?

Inni dodali również, że 29-latek być może skorzystał z popularnej wśród celebrytów procedurze odsysania tłuszczu z policzków, by uzyskać ostre rysy twarzy.

Doktor Azza Halim dodała również, że jej Liam Payne mógł przejść również liposukcję podbródka i szczęki, co również pomogłoby wyostrzyć linię szczęki. Jak podkreśla Page Six - wszyscy eksperci zgadzają się jednak co do tego, że piosenkarz najprawdopodobniej poddał się usunięciu tłuszczu z policzków. Głos zabrali również fani gwiazdora, którzy nie mogli się nadziwić jego nowemu wyglądowi, sugerując, że wygląda jak Zac Efron"po poprawkach".

A wy co sądzicie?

ZOBACZ: Dlaczego związek Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde SIĘ ROZPADŁ? Zawistny eks, spora różnica wieku i filmowa KATASTROFA

Czytaj także:

One Direction na wakacjach w Barcelonie! (ZDJĘCIA)

One Direction BEZ KOSZULEK na basenie! (ZDJĘCIA)

Liam Payne o Maliku: "One Direction nigdy nie było w jego stylu!"

2023-03-19T10:28:28Z dg43tfdfdgfd