MAMA MACIEJA MUSIAłA WYSZŁA ZA MĄŻ! POCHWALIłA SIę OBRąCZKą (ZDJĘCIA)

Anna Musiał, ukochana mama Maćka Musiała, w ostatni weekend wyszła za mąż, a radosną nowiną pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wyraźnie szczęśliwa pokazała także obrączkę ślubną.

Maciej Musiał wielokrotnie zapewniał, że mama jest dla niego jedną z najważniejszych osób na świecie. Za każdym razem, gdy pokazywał ją w swoich mediach społecznościowych, mogliśmy przeczytać, że wygląda jak jego siostra. Nic dziwnego - Anna Markiewicz-Musiał faktycznie może pochwalić się niezwykle dziewczęcą urodą.

ZOBACZ: Maciej Musiał pokazał zdjęcie Z MAMĄ. Fani myśleli, że to jego... NOWA DZIEWCZYNA! "Wygląda tak MŁODO" (FOTO)

Jeszcze do niedawna Anna Markiewicz-Musiał pozostawała w cieniu znanego syna. Wszystko zmieniło się, gdy została zaproszona przez niego do udziału w specjalnym odcinku "Tańca z gwiazdami". O swoich odczuciach opowiedziała w śniadaniówce TV Republika.

Jak mnie zaprosili, żebym zatańczyła z synem, to wydawało mi się to nie do pokonania. Mój perfekcjonizm, moje wszystko, że ja mam wyjść przed kamerę i zrobić to przed całą Polską na żywo. Kiedyś to było dla mnie nie do zrobienia w ogóle. Od liceum nie tańczyłam - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Musiał o reaktywacji "Rodzinki.pl". "Mam na to pomysł"

ZOBACZ: Mama Macieja Musiała opowiada o "trudnym momencie" w śniadaniówce TV Republika: "Trzeba się pozbierać..."

Mama Macieja Musiała wyszła za mąż. Pochwaliła się obrączkąmi

Kilka dni temu gruchnęła wieść, że mama młodego gwiazdora szykuje się do ślubu. Plotki potwierdziła sama zainteresowana na swoim Instagramie. Pod wpisem znalazły się wymowne hasztagi: "miłość", "mąż", "żona", "razem najlepiej".

Podziękowanie za wszystko co się wydarzyło. Niespodziewanie, nieoczekiwanie, po ludzku nie do pomyślenia, wymyślenia, zaplanowania. A po Bożemu według obietnicy: zaufaj, jestem z tobą, widzę, mam plan, u mnie wszystko jest możliwe. Moje horyzonty są szersze niż myślicie, a moja miłość przekracza wasze wyobrażenia - możemy przeczytać.

Na InstaStories znalazły się zdjęcia na których chwali się obrączkami. Nie wiadomo, kim jest wybranek mamy Maćka Musiała. Na jednym z opublikowanych zdjęć widać jednak jego dłoń.

Pudelek Gratuluje!

Czytaj także:

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Aktorka przed śmiercią zmagała się z POWAŻNĄ CHOROBĄ i skarżyła na samotność

Zdrowa fizycznie 28-latka podda się eutanazji. Jej partner będzie z nią do KOŃCA. Lekarz nie daje jej szans: "Nigdy nie będzie lepiej"

To mąż-milioner produkował EROTYK Z "KATE ROZZ"!

2024-06-11T12:16:23Z dg43tfdfdgfd