MARIANNA ZYDEK NA ODWAżNYCH I PRYWATNYCH ZDJęCIACH - TAK WYGLąDA. ZOBACZCIE! [10.07.2024 R.]

Oto Marianna Zydek na prywatnych i odważnych zdjęciach. To polska aktorka, która w serialu "Kamerdyner" gra Maritę von Krauss. Znana jest również z takich filmów jak między innymi "Piłsudski" i "Panie Dulskie". Zobaczcie, jak wygląda na prywatnych zdjęciach Marianna Zydek. Znajdziemy tu też sporo bardzo odważnych fotografii.

Fenomen serialu "Kamerdyner" w TVP 1

"Kamerdyner" to serialowa wersja polskiego filmu Filipa Bajona, który w kinach mogliśmy oglądać w 2018 roku. Film zdobył dwa "Orły" za scenografię i kostiumy oraz "Złote Lwy" - za pierwszoplanową rolę męską (Adam Woronowicz), muzykę (Antoni Łazarkiewicz) i charakteryzację (Ewa Drobiec i Mira Wojtczak). Srebrnego Lwa otrzymał reżyser filmu Filip Bajon.

Serial opisuje losy pruskiego rodziny von Krauss w latach 1900 - 1945. Głównym bohaterem filmu jest tytułowy kamerdyner Mateusz Krol (w tej roli Sebastian Fabijański) nieślubny syn Hermana von Kraussa i pokojówki, który zakochuje się w Maricie von Krauss (w tej roli Marianna Zydek). Serial pokazuje nie tylko historię miłości tej pary, ale również losy Kaszubów w pierwszej połowie XX wieku.

Serial emitowany był w niedzielny wieczór w TVP 1. Spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Zyskał jeszcze większą widownię niż jego poprzednik - serial "Dewajtis". Pierwszy odcinek przyciągnął przed telewizory 2,6 mln widzów.

Ile lat ma Marianna Zydek z serialu "Kamerdyner"?

W serialu "Kamerdyner" Marianna Zydek gra Maritę von Krauss, dziedziczkę pruskiego rodu. Aktorka urodziła się 16 grudnia 1993 roku w Gdańsku. Ma już 30 lat.

Ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Ostatnie lata są dla niej bardzo intensywne. Na swoim koncie ma już wiele świetnych ról zarówno w filmach, jak i serialach.

Marianna Zydek w filmie "Kamerdyner"

Rola w "Kamerdynerze" to spełnienie jej wielkiego marzenia.

- Bo w filmie jeżdżę konno i żyję w czasach, w których bardzo chętnie bym żyła. Do tego gram wspaniałą postać, którą też chętnie bym była w życiu! Historia, która przydarza się bohaterom, jest też bardzo blisko mojej historii rodzinnej - powiedziała w wywiadzie dla PAP Life.

W jakich filmach zagrała Marianna Zydek?

Marianna Zydek to jednak nie tylko "Kamerdyner". Mogliśmy ją oglądać między innymi w takich filmach i serialach jak:

  • Piłsudski
  • Panie Dulskie
  • Banksterzy
  • Warszawianka
  • Skazane
  • Druga połowa

Oto Marianna Zydek na prywatnych zdjęciach:

Zobacz galerię

Marianna Zydek stawia dopiero swoje pierwsze filmowe krotki. Wielu wróży jej wielką karierę. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym obserwuje ją prawie 10 tys. internautów. Znajdziemy tutaj zdjęcia z jej codziennego życia, nie tylko zawodowego, ale i prywatnego. Są tu też bardzo odważne fotografie. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wygląda i żyje na co dzień Marianna Zydek z "Kamerdynera".

2024-07-10T06:45:44Z dg43tfdfdgfd