MARLENA MURANOWICZ NA ODWAżNYCH ZDJęCIACH. TO żONA MARCINA MROCZKA Z "M JAK MIłOść". ZOBACZCIE! [11.06.2024]

Marcin Mroczek to polski tancerz i aktor, który zdobył sławę dzięki roli w serialu "M jak miłość". W przeszłości był związany z Agnieszką Popielewicz, a od 2013 roku jest mężem Marleny Muranowicz, z którą ma dwójkę dzieci. Marlena jest niezwykle urodziwą kobietą. Zajrzyj do naszej galerii, aby zobaczyć odważne zdjęcia żony Marcina Mroczka!

Marcin Mroczek: wiek i początki kariery

Marcin Mroczek urodził się 18 lipca 1982 roku w Siedlcach, co oznacza, że wkrótce skończy 42 lata. W serialu "M jak miłość" występuje razem ze swoim bratem bliźniakiem, Rafałem. Oboje mają jeszcze siostrę - Agatę.

Ścieżka kariery Marcina Mroczka

Marcin Mroczek jest najbardziej znany z roli Piotra Zduńskiego w serialu "M jak miłość", w którym gra od 2000 roku. W swojej karierze aktorskiej wystąpił także w filmach takich jak "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem" oraz "Stara baśń".

Jego filmografia obejmuje również produkcje:

  • "Dancing for you",
  • "O mnie się nie martw",
  • "Raz, jeszcze raz".

Pasją Marcina od najmłodszych lat był taniec. Był członkiem zespołu tanecznego "Caro Dance". W 2006 roku, wraz z Edytą Herbuś, brał udział w programie "Taniec z gwiazdami". W 2007 roku, w parze z Hanną Pełypenko, wygrał program "Tanci z zirkamy". Jego największy taneczny sukces to zdobycie pierwszego miejsca na Konkursie Tańca Eurowizji w Glasgow w 2008 roku, gdzie reprezentował Polskę razem z Edytą Herbuś.

Marcin Mroczek: życie prywatne

Marcin Mroczek przez pewien czas był w związku z Agnieszką Popielewicz, polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Razem założyli Fundację "Z miłości serc".

Od 2013 roku Marcin jest mężem Marleny Muranowicz - modelki i matki ich dwojga dzieci, Ignacego i Kacpra.

Kim jest Marlena Muranowicz?

Marlena Muranowicz urodziła się w 1988 roku w Czersku, co oznacza, że ma 36 lat. Ukończyła dziennikarstwo i europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim, a w przeszłości pracowała jako modelka. Wystąpiła w teledyskach i serialu "Szpilki na Giewoncie".

Marlena i Marcin poznali się na imprezie w 2008 roku, gdzie przetańczyli całą noc, a od pierwszego wejrzenia poczuli, że są dla siebie stworzeni. Ich ślub odbył się w 2013 roku.

- W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Do tego mamy wspaniałe dzieci, więc naprawdę niczego więcej nie potrzeba nam do szczęścia. Kluczem do sukcesu w miłości są: szczere uczucie i wzajemne zaufanie - mówiła Marlena Muranowicz.

Obecnie Marlena prowadzi agencję dla modelek i hostess oraz jest menadżerką Marcina Mroczka.

Zobacz piękną żonę Marcina Mroczka na odważnych zdjęciach:

Zobacz galerię

Marlena Muranowicz jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia dokumentujące jej codzienne życie. Zajrzyj do naszej galerii, aby zobaczyć odważne zdjęcia Marleny Muranowicz, żony Marcina Mroczka z "M jak miłość".

2024-06-11T06:14:36Z dg43tfdfdgfd