OD MAłEJ DZIEWCZYNKI DO MłODEJ KOBIETY. TAK ZMIENIAłA SIę VIKI GABOR [ZDJĘCIA]

Viki Gabor pojawiła się na muzycznej scenie w 2019 roku, gdy wygrała "The Voice Kids". Od tamtej pory rozwija swoją karierę muzyczną. Jak zmieniała się przez te wszystkie lata?

Viki Gabor po wygranej w "The Voice Kids", pojechała na Eurowizję Junior, by reprezentować nasz kraj. Ostatecznie zwyciężyła i dzięki temu kolejny konkurs odbył się w Polsce. Po tej wygranej nie zniknęła, ale konsekwentnie zaczęła budować swoją karierę muzyczną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Cezary Pazura o śmierci Jerzego Stuhra. Jak go wspomina?

Viki Gabor zachwyca urodą

Trudno odmówić piosenkarce wyjątkowej urody, tym bardziej że płynie w niej romska krew, a więc ma nieco egzotyczne rysy. Wiele razy w mediach przewijał się temat jej makijażu i stroju. Pisano, że dziewczyna maluje się w wulgarny sposób, a jej stroje są zbyt wyzywające.

Viki Gabor odpowiedziała na te komentarze, stwierdzając, że makijaż nakłada, gdy musi wyjść na scenę, na co dzień nie maluje się tak mocno. Artystka stwierdziła też, że nie czuje się komfortowo, gdy jest oceniana przez obcych ludzi.

Dziewczyny, jesteśmy piękne. Nie pozwólcie, żeby ktoś wmówił wam, że jest inaczej. Nienawidzę tego, kiedy ludzie oceniają ciała innych. Skupcie się na sobie i dajcie innym żyć! Czułam się naprawdę niekomfortowo, czytając komentarze pod moim postem - napisała.

CZYTAJ TAKŻE: Zostanie ojcem po raz drugi. Zdradził płeć i imię dziecka

Viki Gabor obchodzi urodziny

Wokalistka obchodzi dziś 17. urodziny. Nie jest już dzieckiem, a staje się młodą kobietą. Jest też świadomą siebie artystką, która na scenie doskonale wie, czego chce.

Viki Gabor zmieniała się z dziecka w kobietę na oczach swoich fanów. Jak zmieniła się w przeciągu tych kilku lat? Różnica jest niesamowita! W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć Viki od momentu, gdy wygrała "The Voice Kids".

Czytaj także:

Viki Gabor sprawiła sobie nową fryzurę. Fanki pieją z zachwytu

Viki Gabor o rywalizacji z Roksaną Węgiel. Fani spodziewali się wszystkiego, ale nie tego, że tak ją nazwie

Mamy zdjęcia z urodzinowej niespodzianki Viki Gabor! 16-latka nie miała pojęcia, co na nią czeka

2024-07-10T09:50:18Z dg43tfdfdgfd