OTO MłODA żONA KAROLA STRASBURGERA GALERIA ZDJĘĆ. MAłGORZATA JEST MłODSZA OD MężA O 37 LAT! ZDJĘCIA 11.07.2024

Małgorzata Strasburger ma 39 lat. Piękna żona 76-letniego Karola Strasburgera wygląda wspaniale. Nie dziwi nas, że znany aktor wpadł w sidła miłości. Zobacz zdjęcia Małgosi Strasburger - KLIKNIJ W GALERIĘ.

ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁGORZATY STRASBURGER - KLIKNIJ TUTAJ

Amant polskiego kina

Karol Strasburger to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Wystarczy wspomnieć role w takich filmach jak:

  • "Agent nr 1",
  • "Noce i dnie"
  • czy serialach "Karino"
  • "Czarne chmury".

W młodości nie tylko uprawiał gimnastykę sportową, ale próbował każdego sportu, który młodemu chłopakowi przyszedł akurat do głowy. Sportowa sylwetka i kondycja zostały mu do dzisiaj. Mimo że metryka wskazuje 75-lat, aktor wciąż jest bardzo aktywny zarówno na korcie tenisowym jak i na basenie. Kiedy dwa lata temu został po raz pierwszy ojcem, powodów dla, których postanowił być jak najdłużej w formie przybyło.

4-letnia Laura z każdym dniem staje się mocniejszą motywacją dla ojca. Od czasu do czasu Nie lada gratką dla fanów jest "rola" Karola Strasburgera na wybiegu dla modeli i modelek, choć jak sam mówi okoliczności są wyjątkowe. "Od lat występuję w roli modela, ale tylko na potrzeby pięknej akcji "Gwizdy Dzieciom". Robimy dużo dobrego dla dzieci, które na starcie mają trudniej niż ich rówieśnicy. Prywatnie, nie mam w swojej naturze bycia modelem. W sensie pokazywania się wyłącznie, że jestem, bo to trochę za mało. Zresztą tego całe życie mnie oduczano" - mówi Karol Strasburger.

Żurnalowe predyspozycje aktora, aż proszą się o pytanie czy kiedykolwiek otrzymał propozycję bycia twarzą jakiejś marki? "Nie chodzę po wybiegach reklamując ubrania, marki czy inne męskie gadżety. Jeśli miałbym zostać twarzą jakieś dobrej firmy to rzecz jest do rozmowy zawsze. Reklama to złożona kwestia od wynagrodzenia po wejście w związek z kimś na określony czas. Nie stronię od tego, ale wszystko ma swoją wartość" - dodaje. (AKPA)

Piękna żona Karola Strasburgera

Karol Strasburger już od przeszło 3 lat tworzy udane małżeństwo z młodszą o 37 lat Małgorzatą. Owocem ich miłości jest córka Laura. Ukochana gospodarza „Familiady” zachwyca zjawiskową urodą, a podczas walentynkowego pokazu olśniła wszystkich i skradła uwagę reporterów.

2024-07-11T08:10:07Z dg43tfdfdgfd