OTO SYN ARNOLDA SCHWARZENEGGERA - TAK WYGLąDA DZIś JOSEPH BAENA. ZOBACZCIE ZDJęCIA! [11.07.2024 R.]

Oto syn Arnolda Schwarzeneggera - Joseph Baena. To nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. Jest łudząco podobny do ojca. Podobnie jak ojciec jest kulturystą i gra w filmach. Jest do niego łudząco podobny. Jego profil na Instagramie obserwuje już prawie pół miliona osób. Zobaczcie, jak wygląda Joseph Baena, syn Arnolda Schwarzeneggera.

Ile lat ma Joseph Baena, syn Arnolda Schwarzeneggera?

Joseph Baena urodził się 2 października 1997 roku. Ma więc 25 lat.

Jest nieślubnym synem Arnolda Schwarzeneggera i Mildred Patricii Baena. O tym, że jego ojcem jest Arnold Schwarzenegger dowiedział się, gdy miał 13 lat. Media nagłośniły ten fakt dzień po tym, jak zakończyła się kadencja Arnolda Schwarzeneggera na stanowisku gubernatora.

Joseph Baena jest podobny do Arnolda Schwarzeneggera

Arnold Schwarzenegger ma trzech synów. Tylko Joseph Baena jest do niego łudząco podobny. Jego dwaj pozostali synowie Christopher i Patrick nie tylko nie odziedziczyli po ojcu urody, ale i zainteresowań.

Tymczasem Joseph Baena podobnie jak ojciec uprawia kulturystykę oraz gra w filmach. Na ekranie zadebiutował w 2022 roku w filmie "Rydwan". Zagrał też w "Bully High" oraz w serialu "Oddział oszustów".

Pojawił się już też na okładce magazynu sportowego "Men's Health". W 2022 roku wziął udział w "Tańcu z gwiazdami".

Joseph Baena jest też agentem nieruchomości.

Joseph Baena nie używa nazwiska ojca, ale ma z nim dobre relacje.

- Ogólnie rzecz biorąc, nigdy nie miałem nazwiska Schwarzenegger. Myślę, że tak naprawdę chodzi o to, że tak naprawdę nie skupiłem się na zmianie. Robię swoje, nie myślałem o tym zbyt wiele. Mam już nazwisko, już tak dużo robię, odnoszę sukcesy i idę naprzód z moimi celami - tłumaczył w podcaście Unwaxed Joseph Baena.

- To wspaniały sportowiec. Jestem z ciebie dumny i kocham cię - napisał o swoim synu na Instagramie Arnold Schwarzenegger

Tak wygląda Joseph Baena, syn Arnolda Schwarzeneggera:

Zobacz galerię

Oto pozostałe dzieci Arnolda Schwarzeneggera:

  • Katherine Schwarzenegger, pisarka - ma 33 lata
  • Patrick Schwarzenegger, aktor - ma 29 lat
  • Christopher Schwarzenegger - ma 25 lat
  • Christina Schwarzenegger, aktorka - ma 32 lata

2024-07-11T07:04:20Z dg43tfdfdgfd