OTO XAVIER WIśNIEWSKI - NAJSTARSZY SYN MICHAłA WIśNIEWSKIEGO. MAMY ZDJęCIA! [10.07.2024 R.]

Michał Wiśniewski, znany polski piosenkarz i lider zespołu "Ich Troje", jest ojcem sześciorga dzieci. Najstarszy z nich, Xavier, niedawno obchodził swoje 22. urodziny. Jego życie od zawsze było obecne w mediach, a teraz, jako dorosły mężczyzna, wykazuje duży talent literacki i muzyczny. Zobaczcie, jak zmienił się przez lata i jak dziś wygląda!

Michał Wiśniewski - ikona polskiej sceny muzycznej

Michał Wiśniewski, urodzony 9 września 1972 roku w Łodzi, jest postacią, którą zna chyba każdy fan polskiej muzyki. Lider i współzałożyciel zespołu "Ich Troje" nie tylko zyskał ogromną popularność na scenie muzycznej, ale również stał się częstym bohaterem kolorowych czasopism i programów telewizyjnych. Jego życie osobiste, pełne związków i małżeństw, zawsze budziło dużo emocji.

Michał Wiśniewski ma za sobą pięć małżeństw i jest ojcem sześciorga dzieci. Jego przygoda z muzyką to nie tylko "Ich Troje". Artysta próbował swoich sił również solo oraz w innych projektach muzycznych. Jego kariera i życie osobiste są doskonale znane fanom dzięki reality show "Jestem jaki jestem", gdzie odsłonił wiele swoich tajemnic.

Rodzinne życie Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski jest ojcem sześciorga dzieci, które ma z czterema kobietami. Jego życie rodzinne było równie barwne i skomplikowane jak kariera muzyczna. Najstarszy syn, Xavier, urodził się 24 czerwca 2002 roku, a jego matką jest Marta Wiśniewska, znana szerzej jako Mandaryna.

Wiśniewski po raz pierwszy ożenił się z Magdą Femme, z którą był w związku w latach 1996-2001. Następnie jego partnerką życiową została Marta Mandaryna Mandrykiewicz, z którą ma dwójkę dzieci: Xaviera i Fabienne. Po rozwodzie z Martą, Michał poślubił Annę Świątczak, z którą ma dwie córki: Etiennette i Vivienne. Jego kolejną żoną była Dominika Tajner, z którą małżeństwo trwało od 2012 do 2019 roku. Od 2020 roku żoną Michała jest Pola, z którą ma dwóch synów: Falco Amadeusa i Noëla Cloé.

Xavier Wiśniewski - talent i pasje najstarszego syna

Xavier Wiśniewski, będąc najstarszym dzieckiem Michała Wiśniewskiego, od zawsze był obecny w mediach. Jego wychowanie pod okiem sławnych rodziców z pewnością miało wpływ na jego zainteresowania i pasje. Xavier, po zakończeniu edukacji w szkole średniej, gdzie zdał maturę, pokazuje, że talent może być dziedziczny.

Xavier, podobnie jak jego rodzice, wykazuje zainteresowanie sztuką. Ma spory talent literacki. Pisze opowiadania, teksty piosenek, prowadzi bloga, publikuje też teksty w gazetach. Poza pisaniem, Xavier również tańczy i rapuje. Bardzo wszechstronnie rozwija swoje pasje.

Młody Wiśniewski postanowił wyprowadzić się z rodzinnego domu i obecnie mieszka z Weroniką Fabijańską, siostrą znanego aktora Sebastiana Fabijańskiego.

Oto Xavier Wiśniewski, najstarszy syn Michała Wiśniewskiego. Taką przeszedł metamorfozę:

Zobacz galerię

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, na których zobaczycie jak przez ostatnie lata zmieniał się Xavier Wiśniewski, najstarszy syn Michała Wiśniewskiego. Zobaczycie również, jak wygląda dzisiaj.

2024-07-09T18:58:51Z dg43tfdfdgfd