OTO ZDOLNA żONA ŁUKASZA NOWICKIEGO. GALERIA ZDJĘĆ ŚLUB ODBYł SIę NA BALI. ZDJĘCIA. KIM JEST OLGA PASZKOWSKA 19.03.2023

Ślub odbył się na bali

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska wzięli ślub na Bali w 2016 roku. Aktor ma syna z pierwszego małżeństwa z Haliną Mlynkovą. Olga Nowicka jest również mamą 10-letniego synka. Druga żona Łukasza Nowickiego jest aktorką oraz psychoterapeutką.

ZOBACZ ZDJĘCIA ŻONY ŁUKASZA NOWICKIEGO - KLIKNIJ TUTAJ

Olga i Łukasz są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Często dzielą się prywatnymi wydarzeniami publikując mnóstwo ZDJĘĆ. KLIKNIJ TUTAJ - ZOBACZ ZDJĘCIA

Zdolna żona Łukasza Nowickiego

Łukasz Nowicki, aktor i prezenter, jest niezwykle dumny ze swojej młodej żony, także aktorki, Olgi Paszkowskiej. Para gra razem w spektaklu teatralnym "A mi to rybka" w warszawskim teatrze Capitol. "Olga radzi sobie zadziwiająco świetnie. Spodziewałam się, że będzie gorzej, a jest wspaniale. Bardzo mnie zaskoczyła. Jest dyplomowaną aktorką, ale bałem się, że zje ją trema. Jednak ona zachowuje się na scenie tak, jakby nie miała żadnej przerwy. Na pewno pomaga jej w tym drugi zawód - Olga jest psychologiem, zawodowo zajmuje się mindfulness czyli medytacją. Dzięki temu potrafi bardzo szybko się wyciszyć, skupić. Zdecydowanie lepiej ode mnie radzi sobie ze stresem i emocjami" - komplementuje żona Łukasz Nowicki. Premiera spektaklu już 29 września. (akpa)

ZOBACZ ZDJĘCIA ŻONY ŁUKASZA NOWICKIEGO - KLIKNIJ TUTAJ

Łukasz Nowicki i jego zakręty miłosne

Pierwszą żoną Łukasza Nowickiego była wokalistka Halina Mlynkova. Byli małżeństwem w latach 2003-2012 i w 2004 r. i doczekali się syna. Kiedy w 2012 r. losy prezentera i wokalistki rozdzieliły się, kobieta poślubiła 17 lat starszego producenta muzycznego, Leszka Wronkę. Łukasz Nowicki z kolei, po rozwodzie z Haliną Mlynkovą w 2016 r. poślubił o 13 lat młodszą aktorkę, Olgę Paszkowską.

2023-03-19T07:42:00Z dg43tfdfdgfd