PIęKNA PAULINA KRUPIńSKA W BIKINI! TAKICH ZDJęć JESZCZE NIE WIDZIELIśCIE! ŻONA SEBASTIANA KARPIEL-BUłECKI BARDZO ODWAżNIE!

Paulina Krupińska ma 36 lat i od lat zachwyca urodą. W mediach społecznościowych jest mnóstwo gorących zdjęć małżonki Sebastiana Karpiel-Bułecki. Zobacz te kadry i kliknij w galerię zdjęć...

Paulina Krupińska na gorących fotografiach - kliknij tutaj

Paulina Krupińska-Karpiel swoją karierę rozpoczęła już w wieku 9 lat, jako modelka. W 2012 roku została wybrana na Miss Polonia i to właśnie wtedy jej popularność niezwykle wzrosła. Od kilku lat pracuje w telewizji TVN, realizując się w roli prowadzącej śniadaniowego programu "Dzień dobry TVN", który współprowadzi w duecie z Damianem Michałowskim.

Każdy dzień jest inny

Obserwując Paulinę, łatwo wywnioskować, że jest bardzo zaangażowana w swoje codzienne działania, które przynoszą jej wiele satysfakcji. Jak sama przyznaje, to właśnie różnorodność poruszanych tematów na kanapie buduje sukces programu.

"Z perspektywy dwóch lat, mogę powiedzieć, że to wspaniałe jak ten program odmienia życie naszych gości. Często pomagamy w akcjach charytatywnych, ogłaszamy, apelujemy, szukamy ogromnych pieniędzy albo specjalistów. Mamy też fantastyczne cykle w naszej redakcji i cieszę się, że "Dzień Dobry TVN" jest programem wielowątkowym. Każdy dzień jest zupełnie inny" - zdradziła.

Paulina Krupińska-Karpiel uwielbia być mamą

"Najbardziej lubię tematy związane z dziećmi i rodzicielstwem, ponieważ sama jestem mamą. Przez lata prowadziłam programy związane z urodą, więc w tym obszarze także poruszam się swobodnie. Dość dobrze czuję się też w tematach artystyczno-muzycznych, ponieważ mieszkam pod jednym dachem z muzykiem. Lubię tematy tygodnia, porady, które dotyczą każdego z nas" - dodała Paulina.

2024-07-11T08:28:09Z dg43tfdfdgfd