PIęKNA PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA W BIELIźNIE! KOBIETA PETARDA! ZOBACZ NOWE GORąCE ZDJęCIA 11.06.2024

Paulina Smaszcz to była żona Macieja Kurzajewskiego. Ta piękna kobieta to popularna dziennikarka i prezenterka, ma w swoim CV także wiele innych umiejętności.

ZOBACZ ZDJĘCIA PAULINY SMASSZCZ W BIELIŹNIE - KLIKNIJ TUTAJ

Jest menedżerem strategicznych projektów PR, wykładowcą akademickim, prowadzi też dla kobiet w całej Polsce warsztaty interaktywne i wykłady motywacyjne.

ZOBACZ ZDJĘCIA PAULINY SMASSZCZ W BIELIŹNIE - KLIKNIJ TUTAJ

"Rozpoczęłam właśnie cykl szkoleń "Kobieta petarda". Byłam na wielu szkoleniach, które różnie definiowały kobietę: kobieta autentyczna, ekokobieta, bądź kobietą, itd. Stwierdziłam, że brakuje tu czegoś istotnego. Ciągle czujemy na sobie jakąś presję - rodzinną, społeczną, polityczną. Wciąż ktoś nam mówi, jakie mamy być. Dajmy sobie wreszcie luz! Pozbierałam materiały z wielu obszarów - psychologii, filozofii, socjologii, biznesu, komunikacji kryzysowej. Na szkoleniach pokazuję kobietom różne śmieszne sytuacje. Moje szkolenia niosą wiedzę, ale są prowadzone w bardzo zabawnej atmosferze. Na przykład mówię kobietom, żeby przestały matkować swoim mężczyznom. Oni nienawidzą, kiedy traktuje się ich jak dzieci. Siedzi taka kobieta w restauracji z mężczyzną swojego życia i pyta: "Pokroić Ci kotlecika?". Stop! Przecież on nie jest debilem i potrafi sobie sam pokroić. Nie obcinajmy swoim facetom jaj! Oni mają być naszymi partnerami a nie synkami. Mamy się wzajemnie wspierać" - opowiada o swoich szkoleniach Paulina Smaszcz.

ZOBACZ ZDJĘCIA PAULINY SMASSZCZ W BIELIŹNIE - KLIKNIJ TUTAJ

2024-06-11T12:23:45Z dg43tfdfdgfd