RUTKOWSKI CHCE SIę "UPIęKSZYć". PODJął RADYKALNą DECYZJę WS. WYGLąDU

Krzysztof Rutkowski lubi dbać o swój wygląd. W wywiadach chętnie opowiada o tym, w jaki sposób układa włosy, czy dba o swoją kondycję fizyczną. Niedawno zwierzył się z planów na kolejny "zabieg" upiększający. Ta decyzja może wzbudzić kontrowersje.

Krzysztof Rutkowski jest znany przede wszystkim, jako były detektyw. Celebryta wraz z małżonką prowadzi własną agencję detektywistyczną, choć w 2010 r. utracił wymaganą licencję do tego tytułu. Jest mężem Mai Rutkowski i ojcem Krzysztofa juniora. Ostatnimi czasy najwięcej uwagi media poświęcają jednak jego wizerunkowi. Rutkowski lubi obnosić się ubraniami z marek premium i złotymi łańcuchami na szyi. Wiele osób kojarzy go również z bardzo charakterystyczną "kwadratową" fryzurą.

Krzysztof Rutkowski o swoim wyglądzie. Zdradził sekret swojej fryzury!

Jakiś czas temu Krzysztof Rutkowski udzielił wywiadu dla "Świata Gwiazd". Wyznał w nim, że idealną fryzurę układa aż 40 minut, a przy tej czynności zużywa około jedną trzecią opakowania lakieru do włosów. W innej rozmowie przyznał zaś, że aby, zachować młody wygląd, nie poddawał się żadnej operacji plastycznej, a jedynie wstrzyknięto mu specjalną witaminę, która odpowiada za napięcie skóry.

Krzysztof Rutkowski zapowiedział zmiany w swoim wyglądzie. Pozazdrościł żonie?

Niedawno żona byłego detektywa opublikowała zdjęcie, na którym widzimy modne w tym sezonie ozdoby na jej zębach. To tak zwana biżuteria nazębna, która może być wykonana nawet z użyciem drogocennych kamieni, jednak daje jedynie krótkotrwały efekt.

Krzysztof Rutkowski postanowił pójść o krok dalej. Na swoim InstaStories zapowiedział, że planuje ozdobić wszystkie zęby... prawdziwymi brylantami! Ponoć jest już umówiony na wizytę.

— Muszę wam powiedzieć, moja żona, bardzo szczęśliwa i zadowolona, z brylantami w zębach... Pozazdrościłem jej, jadę do doktora i już niebawem zobaczycie mnie w pełnym uzębieniu z brylantów — zwierzył się.

Wyjeżdżasz na wakacje do Grecji? Krzysztof Rutkowski ostrzega, te zachowania mogą wpakować cię w tarapaty

Rutkowscy wylecieli do Grecji. Mają tam swój dom, ale zatrzymali się u przyjaciółki. Dlaczego?

Krzysztof Rutkowski wystawił pałac na sprzedaż za 9 mln 999 tys. 999 zł. Nie tylko cena odstrasza kupców

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-10T12:02:21Z dg43tfdfdgfd