SZCZERE WYZNANIE KATARZYNY PAKOSIńSKIEJ O MAłżEńSTWIE. "CAłA RO­DZINA SIę ODE MNIE OD­WRó­CIłA"

Katarzyna Pakosińska zyskała sympatię widzów dzięki Kabaretowi Moralnego Niepokoju. Choć aktorka, a od niedawna także prowadząca "Pytanie na śniadanie", kojarzona jest ze swoim radosnym usposobieniem, w jej życiu prywatnym nie zawsze było kolorowo. Jak zdradziła prezenterka TVP po latach, do pierwszego małżeństwa nakłonili ją rodzice.

Katarzyna Pakosińska, znana szerszemu gronu publiczności z Kabaretu Moralnego Niepokoju, ma dziś wiele powodów do radości. Fani aktorki mogą podziwiać ją antenie TVP, gdzie wraz z Piotrem Wojdyło prowadzi "Pytanie na śniadanie". Prócz odnoszenia sukcesów zawodowych, prezenterka spełnia się także w życiu prywatnym, będąc szczęśliwą mamą i żoną. Mało kto wie jednak, że nim trafiła na swojego obecnego partnera, Irakliego Basilaszwiliego, już wcześniej była mężatką.

Katarzyna Pakosińska o pierwszym małżeństwie. "Wiedziałam, że jest niedobrze"

Katarzyna Pakosińska stanęła po raz pierwszy przed ołtarzem, mając niespełna 30 lat. Jak wyznała komiczka na łamach książki "Sama. Rozmowy o samotnym macierzyństwie", do zamążpójścia namawiali ją rodzice.

[object Promise]

— czytamy w książce.

Jak wyznała aktorka, "wybór" rodziców padł na Tomasza Wiadernego, jej wieloletniego przyjaciela. Gwiazda podkreśliła, że już od samego początku nie czuła "tego czegoś".

[object Promise]

— zdradziła 52-latka.

Przełomem w życiu Katarzyny Pakosińskiej okazały się narodziny jej córki Mai. To właśnie wtedy młoda mama postanowiła odejść od męża i rozpocząć życie na własnych zasadach.

[object Promise]

— przyznała komiczka.

Jej decyzja prędko pociągnęła za sobą nieprzyjemne konsekwencje.

[object Promise]

Choć aktorka ma za sobą wiele trudnych chwil, szczęście uśmiechnęło się do niej w najmniej oczekiwanym momencie. Można powiedzieć, że jej obecny mąż uratował jej życie — gdy Katarzyna Pakosińska podróżowała po Gruzji, dostała zapaści w wyniku przyjęcia nieodpowiednich, przepisanych przez lekarza medykamentów. Do dramatu doszło w pokoju hotelowym, obok którego przechodził Irakli Basilaszwili, jej aktualny partner. To on wezwał pomoc i sprawił, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" zakochała się bez pamięci. Para pobrała się w 2017 r.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-07-10T10:45:16Z dg43tfdfdgfd