TAK MIESZKA I żYJE ANNA STARMACH. TAKA JEST NA CO DZIEń JURORKA MASTERCHEF I MASTERCHEF JUNIOR. PIęKNY UśMIECH, RODZINA I KUCHNIA 10.07.2024

Anna Starmach z pewnością należy do najpopularniejszych polskich jurorek telewizyjnych. Sympatyczna kucharka i autorka książek kulinarnych, jest szczególnie lubiana przez widzów, a znaczną rozpoznawalność przyniosła jej rola jurorki w popularnych programach Masterchef oraz Masterchef Junior. Jaka na co dzień Anna Starmach? Zobaczcie, jak mieszka i żyje popularna kucharka.

Anna Starmach urodziła się 15 maja 1987 roku w Krakowie. Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, a jej olbrzymią pasją była również kuchnia. Ukończyła m.in. z wyróżnieniem roczny kurs w paryskiej szkole kucharskiej Le Cordon Bleu, a także odbyła staże w renomowanych restauracjach.

Anna Starmach zwyciężyła w 2010 roku w organizowanym przez redakcję Dzień Dobry TVN - konkursie "Gotuj o wszystko".

Następnie prowadziła w TVN Style autorski program pn. Pyszne 25. Na podstawie tej serii powstały książki: Pyszne 25, Pyszne 25. Nowa porcja przepisów oraz Pyszne na każdą okazję.

Zobacz galerię

Tak żyje Marta Manowska. Taka jest na co dzień śliczna prowadząca program Rolnik szuka żony. Sport, podróże, piękne widoki

Sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta Anna Starmach zyskała szczególną rozpoznawalność jako jurorka w popularnych programach telewizyjnych - Masterchef oraz Masterchef Junior, ciesząc się olbrzymią sympatią wśród widzów.

Anna Starmach jest żoną Piotra Kuska. Mają syna i córkę. Mieszkają w Krakowie.

Jaka na co dzień jest Anna Starmach? Zobaczcie, jakie zdjęcia publikuje na instagramie >>>

Zobacz galerię

2024-07-09T04:34:15Z dg43tfdfdgfd