TAK MIESZKA I żYJE NA CO DZIEń KAMILA BOś Z PROGRAMU "ROLNIK SZUKA żONY" [ZDJęCIA - 19.03.2023 R.]

Kamila Boś w programie "Rolnik szuka żony"

Kamila Boś prowadzi gospodarstwo w Starej Kornicy na Mazowszu. Zajmuje się uprawą pieczarek. Jest niezwykle piękną kobietą.

Zobacz galerię

- Nie wyprowadzę się stąd. Nie mogę zawieść rodziców. Nie powiem im: "mamo, tato, zostawiam gospodarstwo, szukajcie kogoś innego na moje miejsce". Wolałabym, żeby to mężczyzna przeprowadził się do mnie - mówiła w programie "Rolnik szuka żony 8" Kamila Boś.

- Kiedy poznałam Kamilę, podejrzewałam, że rozpali niejedno męskie serce - tak w programie "Rolnik szuka żony 8" powiedziała prowadząca Marta Manowska.

I tak rzeczywiście było. Do Kamili Boś mężczyźni z całej Polski wysłali rekordową liczbę listów. Ostatecznie w programie nie znalazła miłości swojego życia.

- To była niesamowita przygoda, za którą dziękuję Adamowi, Tomaszowi, Jankowi. Bardzo miło wspominam czas spędzony wspólnie, a że serce nie sługa… cóż - wyznała po programie Kamila Boś.

A czy Kamila Boś znalazła miłość swojego życia po programie?

- Na chwilę obecną nic ciekawego się nie dzieje - zdradziła w dniu swoich 30. urodzin w programie "Pytanie na śniadanie".

Ciągle szuka mężczyzny z pozytywną energią, który byłby opiekuńczy, bystry, a także dał jej poczucie bezpieczeństwa.

Życie Kamili Boś jednak bardzo się zmieniło.

"Kamila Boś korzysta z uroków popularności" - napisał portal halowies.pl. Dodał, że Kamila Boś stała się "najbardziej rozpoznawalną kobietą w historii programu".

- Plantatorka często bywa na weselach, a kreacjami zachwyca nie tylko męską, ale również żeńską część osób obserwujących jej konta w social mediach - czytamy.

W styczniu 2023 roku Kamila Boś skończyła 30 lat. Jest szczęśliwa!

- Nowy etap zaczynam pełna wdzięczności, z wspaniałymi ludźmi wokół siebie, dumna ze zmian jakie zaszły we mnie samej. 30stkę zaczynam z podniesioną głową, po swojemu, pełna nadziei, wiary w kreowaniu własnej rzeczywistości. Chwilo trwaj! - napisała na Instagramie.

Zobaczcie, jak mieszka i żyje Kamila Boś z programu "Rolnik szuka żony":

Zobacz galerię

2023-03-19T07:53:34Z dg43tfdfdgfd