TAK MIESZKA I żYJE PATRYCJA MARKOWSKA, CóRKA LIDERA ZESPOłU PERFECT

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Córka lidera zespołu Perfect - Grzegorza Markowskiego - wykreowała takie hity jak: „Świat się pomylił", czy „Jeszcze raz". Zobaczcie w naszej galerii, jak mieszka i żyje na co dzień Patrycja Markowska.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Jakiś czas temu Patrycja Markowska wpuściła do swojego domu ekipę programu "Uwaga! TVN", dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, czym na co dzień otacza się córka Grzegorza Markowskiego. Na szczególną uwagę zasługuje salon piosenkarki.

Piosenkarka ma także dom w Hiszpanii, niedaleko Barcelony. Z relacji jednego z tygodników wynika, że przestronny dom, przepiękna okolica i ciepły, nadmorski klimat to doskonałe miejsce do spędzania czasu dla obojga. Patrycja znalazła tam doskonały azyl do pracy nad kolejnymi materiałami do nowych nagrań. Miejsca jest tyle duże, że swobodnie będzie mogła zabierać ze sobą także muzyków z zespołu.

Zobacz galerię

Jakiś czas temu Patrycja Markowska miała za sobą ciężkie chwile, kiedy rozstała się z Jackiem Kopczyńskim, ojcem swojego syna, Filipa. Nie wahała się jednak poprosić o wsparcie swoich rodziców.

Jesteśmy trochę jak włoska rodzina. W domu jest bardzo namiętnie. Jeśli się kłócimy, to głośno i... szybko. Jak się godzimy, to przede wszystkim szybko. Od razu nam przechodzi i znów się lubimy. Wszyscy mamy pokrewne dusze - powiedziała.

ZOBACZ ZDJĘCIA

2024-07-08T14:29:26Z dg43tfdfdgfd