TAK SIę ZACZYNA NOWY SERIAL TVP! BEZ CHUSTECZEK SIę NIE OBEJDZIE

„Dziedzictwo”. Nowy turecki serial na antenie TVP w czwartek, 30 marca, o godz. 16:05 na antenie TVP1 - sprawdź program tv

Pierwszy odcinek nowego tureckiego serialu „Emanet” zadebiutuje na antenie TVP 1 30 marca. Co wydarzy się w pierwszych odcinkach serialu „Dziedzictwo”? Znamy na to pytanie odpowiedź! Poznamy Kevser - kobietę, która dorastała w biednej okolicy i wyrwała się z tego, wychodząc za mąż za syna z bogatej krymskiej rodziny. Dzień ślubu to również dzień, w którym odwraca się od niej ojciec, który nie zaaprobował tego małżeństwa. Tutaj musimy nadmienić, że Kevser nie jest jedynaczką - ma młodszą siostrę.

Sıla Türkoğlu zachwyca na planie nowego tureckiego serialu. To dla niego odeszła z „Emanet”Zobacz więcej

Siostra ma na imię Seher. To porządna dziewczyna, która mieszka razem ze swoim ojcem Yusufem wiodąc skromne, uczciwe życie. Serce dziewczyny jest przepełnione tęsknotą za starszą siostrą Seher Kevser, która wyszła za mąż wbrew woli ojca i zerwała kontakt z rodziną. Chociaż Kevser weszła do bogatego rodu Kyrymly, jej również nie było pisane szczęśliwe życie.

Wcześnie owdowiała, a zmożona chorobą, Kevser większość czasu spędza w łóżku pod wpływem silnych leków. Nie jest w stanie zajmować się swoim pięcioletnim synem, któremu, po swoim ojcu, nadała imię Yusuf. Opiekunem chłopca jest jego stryj zimny i bezwzględny Yaman. Pewnego dnia dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku, w którym umiera Kevser. Przed wydaniem ostatniego tchnienia prosi wezwaną do szpitala Seher, by zabrała z rezydencji jej syna i zaopiekowała się nim. A Yaman? Mężczyzna nawet nie pojawia się na pogrzebie...

Co się wydarzy w serialu „Dziedzictwo”? Streszczenia odcinków w galerii

Zobacz galerię

Tragedia i zaginięcie. Ostatni odcinek wprawi widzów w osłupienie. Zdradzamy, co się wydarzyZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

2023-03-19T16:27:50Z dg43tfdfdgfd