TAK TWIERDZI ANNA MUCHA: PRZEKONASZ SIę, JAK SEKSOWNA JESTEM W łóżKU. "PRZYTYłO CI SIę, TU I TAM SIę WYLEWA" ZDJĘCIA 10.07.2024

Anna Mucha na pikantnych ZDJĘCIACH. Młode pokolenie nie zna już życia bez internetu, bo zdaniem wielu ten wynalazek to taka elektryczność XXI wieku.

ZOBACZ NOWE GORĄCE ZDJĘCIA ANNY MUCHY - KLIKNIJ TUTAJ

Sieć to ich świat i gdyby nagle stała się niedostępna, zniknęła, to zapewne nie wiedzieliby, jak dotrzeć do najbliższej apteki.

Dobrze o tym wie średnie pokolenie celebrytów, które doskonale wykorzystuje internet do przyciągania tłumów fanów, choć nie tylko, i oczywiście zarabiania dzięki temu dobrych pieniędzy. Oni wiedzą, że większe zasięgi, to kolejne kontrakty reklamowe, czasami liczone w setkach tysięcy złotych.

ZOBACZ NOWE GORĄCE ZDJĘCIA ANNY MUCHY - KLIKNIJ TUTAJ

Anna Mucha jest bardzo aktywna w sieci. Serialowa Magda z „M jak miłość” wie, że trzeba szokować, zaskakiwać, czasami wywoływać oburzenie, często rezygnować ze swojej prywatności, by internauci weszli w interakcję.

ZOBACZ NOWE GORĄCE ZDJĘCIA ANNY MUCHY - KLIKNIJ TUTAJ

Tak na InstaStories zaprezentowała nagranie pod wymownym tytułem „Przekonasz się, jak jestem dobra w łóżku”.

Pewnie ci, którzy liczyli na odrobinę pikanterii, poczuli się poważnie rozczarowani. Owszem, 42-latka leży w łóżku ze swoim partnerem, aktorem Jakubem Wonsem, ale to koniec dobrze zapowiadającej się romantycznej historii.

Jaki był powód nagrania? Otóż para kupiła nowe łóżko. Okazuje się, że Mucha od 15 lat spała na materacu leżącym na ziemi . - Jak studentka - żartuje aktorka. - Nigdy nie miałam łóżka w swoim dorosłym życiu.

W krótkim wideo Mucha wydaje się niezbyt przekonana do nowego zakupu, ale jednocześnie zauważa, że weszli z Wonsem w „inną fazę związku”.

Anna lubi dyskutować w internecie

Niedawno Mucha wrzuciła do sieci swoje kolejne zdjęcie. W zamyśle miało być seksownie.

- Przytyło ci się, tu i tam się wylewa - napisała internautka. Aktorka odpowiedziała: - Lepszy tłuszczyk niż jad.

2024-07-10T13:06:54Z dg43tfdfdgfd