TAK WYGLąDAłA MłODZIUTKA MONIKA OLEJNIK! OJ, BYłO NA KIM ZAWIESIć OKO!

Monika Olejnik od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek telewizyjnych, a jej kariera na szklanym ekranie trwa już prawie 30 lat. Dziś zna ją praktycznie każdy, a jak wyglądała, gdy jeszcze mało kto o niej słyszał? Jej zdjęcie z czasów młodości robi wrażenie!

Tak wyglądała młodziutka Monika Olejnik!

Monika Olejnik to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Urodzona w 11 lipca 1956 roku dziennikarka telewizyjna od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicielek tej profesji w Polsce. Choć swoją karierę zaczynała już w latach 80. jako dziennikarka radiowa w programie III PR, to sławę i rozpoznawalność zdobyła, gdy pod koniec lat 90. dołączyła do TVN, gdzie przez kolejne lata wyrosła na jedną z największych dziennikarskich gwiazd stacji, prowadząc programy m.in. takie jak kultowa już „Kropka nad i”.

Mimo, iż Monika Olejnik ma już 68 lat to, ani myśli o przechodzeniu na emeryturę i wciąż regularnie pojawia się na ekranach telewizorów w całej Polsce, dzięki czemu dziś zna ją niemal każdy. A jak wyglądała, gdy jeszcze mało kto o niej słyszał? Można się o tym przekonać dzięki samej dziennikarce, która swego czasu na swoim koncie na Instagramie udostępniła jedno ze swoich archiwalnych zdjęć z 1980 roku, czyli z czasu, w którym Monika Olejnik miała 24 lata.

Nie da się ukryć, że w latach swojej młodości nie jeden mężczyzna mógł się za nią obejrzeć!

W galerii znajdziecie więcej archiwalnych zdjęć Moniki Olejnik. Zobaczcie, jak się zmieniała!

Zobacz galerię

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

2024-07-11T07:38:38Z dg43tfdfdgfd