TAK WYGLąDA JOANNA GARBOS - CóRKA TERESY WERNER. CHęTNIE PREZENTUJE ZGRABNE CIAłO

Teresa Werner to piosenkarka znana głównie z występów w nurcie muzyki rozrywkowej i biesiadnej. 66-letnia gwiazda robi furorę w internecie. Nie każdy wie, że Teresa Werner ma córkę z pierwszego małżeństwa. Wokalistka bardzo kocha i ceni swoją jedynaczkę. Oto jak wygląda Joanna Garbos, oczko w głowie Teresy Werner.

Pierwsze małżeństwo Teresy Werner - ona miała 17 lat, on 32

Teresa Werner jest obecnie w szczęśliwym małżeństwie z Wiesławem Wernerem. Gwiazda wcześniej raz już stanęła na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był Zbigniew Broniarek, znany i ceniony dziennikarz, przez wiele lat szef działu politycznego "Głosu Wielkopolskiego".

Pobrali się w 1982 roku, a ich związek już wtedy budził duże kontrowersje z powodu różnicy wieku - ona miała 17 lat, on zaś 32. Małżeństwo rozpadło się po 7 latach. Doczekali się jednej córki - Joanny.

Przeczytaj także:

Oto córka Teresy Werner - Joanna

Córka Teresy Werner, Joanna Garbos, to wykształcona osoba. Przez dłuższy czas była nauczycielem akademickim na Politechnice Częstochowskiej, obecnie zaś pracuje w firmie farmaceutycznej. Jej największą pasją są konie, co widać na jej profilu na Instagramie. Fascynują ją także motocykle.

Tak wygląda Joanna Garbos - córka Teresy Werner

Córka Teresy Werner odziedziczyła urodę po słynnej matce. Pani Joanna może pochwalić się doskonałą figurą i urodziwą twarzą. Swoje atuty chętnie pokazuje na zdjęciach, które wstawia do sieci. Oto jak wygląda:

Zobacz galerię

2024-07-11T03:54:24Z dg43tfdfdgfd